reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny zażywa któraś witaminy prenatal? Do końca 12 tygodnia jest prenatal uno, od 13 prenatal duo... Mam dziś 11+3, wczoraj pytałam gina które mam kupić, bo mi się skończyły, czy jeszcze uno czy już mogę Duo, mówił że obojętne... To kupiłam te Duo, ale dzisiaj naszły mnie wątpliwości... Myślicie że można już stosować te od II trymestru, czy jednak lepiej dla spokoju kupić jeszcze te uno i zużyć niecałe pół opakowania? 🤔
 
reklama
Hej jestem nowa 🙂witam 🙂ja mam termin na 9wrzesnia wstępnie 🙂jestem w 8tyg3dniu i ciągłe mdłości 🤮masakra a myślałam że w trzeciej ciąży mnie nie dopadną a tu masz 🥺2 lata staraliśmy się o trzecie dziecko i nareszcie 💗oby tylko wszystko było dobrze 😔a u was jak przechodzicie te początki są tu może mamy które spodziewają się trzeciego dziecka może? 😉
 
Widzialam mape do przesiewu noworodkow na SMA, niestety nie ma w niej Śląska w tym roku 😔 ubolewam. Pozostaje mi zamowic pakiet do samodzielnego testu, chyba za duzo mam wkolo siebie SM-akow 😔
Małopolska pozdrawia Śląsk... Widzę na mapce tez nas nie ujęli. Ciekawe jaki jest koszt tego badania, wie ktoś?
 
Hej jestem nowa 🙂witam 🙂ja mam termin na 9wrzesnia wstępnie 🙂jestem w 8tyg3dniu i ciągłe mdłości 🤮masakra a myślałam że w trzeciej ciąży mnie nie dopadną a tu masz 🥺2 lata staraliśmy się o trzecie dziecko i nareszcie 💗oby tylko wszystko było dobrze 😔a u was jak przechodzicie te początki są tu może mamy które spodziewają się trzeciego dziecka może? 😉
Witaj,
ja też mam termin na 9 września, ale u mnie dzisiaj jest 10+2 🤔
 
Widzialam mape do przesiewu noworodkow na SMA, niestety nie ma w niej Śląska w tym roku 😔 ubolewam. Pozostaje mi zamowic pakiet do samodzielnego testu, chyba za duzo mam wkolo siebie SM-akow 😔
Ja nie rozumiem skąd to się bierze ?! Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam a teraz non stop zbierają pieniążki na jakieś dziecko 😢
 
Dziewczyny ja tradycyjnie na weekend znikam odpocząć od internetów, ściskam Was mocno, dużo odpoczywajcie, spacerujcie, jedzcie pysznie i czujcie sie jak najlepiej ❤️❤️❤️
Dzisiaj robię sushi pierwszy raz! Oczywiście dla siebie troche inne wersje smakowe niż dla męża 😂

Całuje Was i do napisania po weekendzie! ❤️
 
reklama
Do góry