reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, ja dziś wizyta w laboratorium, a od rana mdli jak diabli. Muszę być na czczo, mam nadzieję że tam wytrzymam. Nie ma nic gorszego niż kobieta w ciąży na czczo. Miłej soboty! :)
 
reklama
Witam się z rana, w końcu się wyspałam, bo ostatnio w ogóle spać w nocy nie mogłam, nie spałam po 3-4 godziny, a potem w pracy byłam ledwo żywa (dodam, że pracuję w przedszkolu i już ledwo dawałam radę, a przychodziło gdzieś 22 dzieci :-D ). Wczoraj na wizycie wzięłam już L4... Co do mdłości u mnie im późniejsza pora tym gorzej, ja nie wiem kto wymyślił nazwę poranne mdłości... 🤦 Rano też rewelacji nie ma, ale popołudniami i wieczorem muli mnie okropnie... zazdroszczę że macie taki apetyt, ja bym w sumie jadła tylko płatki kukurydziane z mlekiem, jogurty i serki homogenizowane... Na początku ciąży piłam hektolitry herbaty z miodem i cytryną i mandarynki i pomarańcze na tony 😁 do czasu, aż dopadła mnie taka zgaga, że aż mnie mostek bolał 😁
 
Co do mdłości u mnie im późniejsza pora tym gorzej, ja nie wiem kto wymyślił nazwę poranne mdłości... 🤦 Rano też rewelacji nie ma, ale popołudniami i wieczorem muli mnie okropnie... zazdroszczę że macie taki apetyt, ja bym w sumie jadła tylko płatki kukurydziane z mlekiem, jogurty i serki homogenizowane... Na początku ciąży piłam hektolitry herbaty z miodem i cytryną i mandarynki i pomarańcze na tony 😁 do czasu, aż dopadła mnie taka zgaga, że aż mnie mostek bolał 😁
U mnie było podobnie,zaczęło sie od porannych i przeszlo na 16 popo.3 tyg wyjete z życia. Teraz liczę, że bedzie z górki. Ogólnie jakaś tam gula siedzi, ale przynajmniej jem. Co mnie dziwi lece z wagi 😂😂. Jak na to co jem to chyba nie powinnam 😁
 
U mnie było podobnie,zaczęło sie od porannych i przeszlo na 16 popo.3 tyg wyjete z życia. Teraz liczę, że bedzie z górki. Ogólnie jakaś tam gula siedzi, ale przynajmniej jem. Co mnie dziwi lece z wagi 😂😂. Jak na to co jem to chyba nie powinnam 😁
Ja też spadłam z wagi, schudłam 1 kg, a nie wymiotuję (muli mnie i niekiedy naciąga, ale wymiotowałam tylko raz śliną). Ale obstawiam że to dlatego, że odrzuciło mnie od słodyczy, a wcześniej lubiłam sobie podjadać :-D no i na fastfoody też patrzeć nie mogę :-)
 
Dziewczyny, sorki ze tak wałkuje emat prenatalnych, ale pierwszy raz jestem w ciąży, a wy jesteście takie oczytane i zaznajomione ze wszystkim 🤔👍 czy jeśli idę na badania prenatalne 11.03 i w tym dniu będę mieć pobrana krew, to kiedy będę mieć wyniki? I najważniejsze, wyniki konsultuje z lekarzem prowadzącym, czy z tym który te badania przeprowadził?
Muszę wiedzieć na kiedy zmienić termin u ginekologa, bo są od niego ogromne kolejki, a ja mam wizytę w dniu prenatalnych czyli 11.03, i myślałam żeby przesunąć tydzień wcześniej, a później umówić się tydzień po prenatalnych żeby wynik omówić?
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji846]jak tam samopoczucie z rana ? U mnie nie jest źle. Spałam w miarę dobrze ale zaraz niestety muszę się zwlec z łóżka. Dziś teściu przyjeżdża po żonkę więc trzeba ogarnąć , przygotować jakieś jedzonko. Miłego dnia Wam życzę [emoji7]
 
Do góry