reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Po 2-3 tygodniach ale najlepiej dopytaj lekarza
Też biorę euthyrox tyle, że na tarczycę chorowałam przed ciążą. TSH w ciąży mi skoczyło z 0.5 do 4.7 . Obecnie przyjmuje dawkę 125
A przed ciążą jaką przyjmowalas? Ja bez tarczycy jestem i 88 dawke mam a teraz mi wzroslo w ciazy do 3.80 i musze powiedziec ginowi ze juz za wysoko.. Choc u mnie 100 konczyla się arytmią ale będę musiała chociaż brac ją ze 3 razy w tygodniu
 
Zeżarłam przed chwila filet sledziowy w sosie koperkowym 🤣🤣 w pracy puszkę sledzi w sosie pomidorowym.. I wczorajszy obiad plus chleb z paprykarzem 🤔 no i koleżanka dała mi wafelka i 2 figurki karmelowe gwiazdorki 🙃 i 2 jabłka i 2 kiwi ale to zaraz na starcie pracy ,podjadalam pod kasa ,a po wstaniu z lozka zjadlam banana 😂😂😂😂 czyli patrząc na to teraz to nie zjadłam za dużo 🤔
Oo rany.. Co ciąża to inne smaki mi gin powiedział ze smaki mogą być w dużej mierze zalezne od tego jakiego skladnika odżywczego i jakich witamin brakuje w organizmie.. To mi chyba witaminy jalapeno brakuje bo bym je jadla i jadla 🤣 choć w sumie wypijam codziennie prawie litr swiezego soku pomarańczowego 😃
 
Ja kocham na potęgę,jaki katar mnie dopadł albo jaki grzyb od tych maseczek ważne żeby nie wstrzymywać tylko kichnąć jak natura namawia ją się odwracam i kocham na glos
 
U mnie czysto,cieszę się że na razie byl to jednorazowy incydent,
U nas zimno, jak strasznie, ja już chce wiosnę,patrzę na termometr i -19st ja się nie mogę zagrzać normalnie
Mam nadzieję że ten mróz nam na zdrowie wyjdzie przynajmniej 🙄
 
Dziewczyny, jak kichać, żeby podbrzusze tak nie rwało? Mam uczucie, ze kichnę i wszystko pęknie 🤭😀
Na samym początku ciąży miałam schizy że jak kichnę to mi dziecko wyleci 😂 też bym się chętnie dowiedziała. Ktoś tu pisał o jakimś filmie z instrukcją kichania w ciąży żeby mięśni nie rozciągać. Ale nie wiem gdzie to było.
 
reklama
Do góry