reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć kochana!
Najlepiej ponoć strzelać w 12 tydzień jeśli chodzi o prenatalne, tak mi powiedziało dwóch lekarzy :) jest to klasyczne USG i ja też z automatu będę robiła test Pappa.
Ja też na euthyroxie ale miałam TSH 2.65, też mam wizytę u endokrynolog chyba jakoś 23.02 :)
Witamy <3
A u mnie lekarz sam wyliczył termin na prenatalne i zobaczyłam, że będę wtedy w 13+4 😱 i tam jest taka praktyka że po USG mam dwa dni na pobranie krwi, co już jest zależne od decyzji (oczywiście lekarz mi doradzi co robić, ale znam kilka dziewczyn które po USG badań z krwi nie robiły).
 
Pięknie! Uff, dobrze, że zjadłam Twój przydział, status quo został zachowany!

Dziewczyny, cieszą mnie wasze pozytywne wieści z wizyt!

Właśnie zobaczyłam, że dziś u mnie 9+1, czyli początek kolejnego tygodnia 💪 wizyta za tydzień! Myślę, że wtedy lekarka na 100 % wykluczy ciążę bliźniacza, bo ostatnio szukała i transvaginalnie i przez brzuchol, ale na tym etapie, to się mogły "pochować".
Muszę jeszcze jechać zrobić wymaz do położnej, może w końcu jutro to zrobię, miałam brudzenie kilka dni temu, lekarka mi zleciła, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś bakterii itp.

A potem 5.03 prenatalne, idziemy jak burza! Ja już chodzę z rozpiętym zamkiem w spodniach.

No, to już wszystko wiecie 😂
wg apki tez mam dzis 9+1, tez mam wizyte za tydzien i prenatalne 5.03 😆🥰
 
A jak tam wasze brzuszki? Ja jestem szczuplak, mialam fajny płaski brzuszek, a tu proszę....
 

Załączniki

  • 0311a3a7-236a-4dfa-bffa-1305e3cd361c.jpg
    0311a3a7-236a-4dfa-bffa-1305e3cd361c.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Cześć kochana!
Najlepiej ponoć strzelać w 12 tydzień jeśli chodzi o prenatalne, tak mi powiedziało dwóch lekarzy :) jest to klasyczne USG i ja też z automatu będę robiła test Pappa.
Ja też na euthyroxie ale miałam TSH 2.65, też mam wizytę u endokrynolog chyba jakoś 23.02 :)
Witamy <3
Dziekuje, w takim razie bede celować w 12 tydzien. Czyli usg genetyczne i test pappa robisz? :)
 
Do góry