reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ale piękna żaba! :D to moja już będzie podobna jak zobaczę za 6 dni, chociaż w sumie to już będzie 9+2 :D
Ja mam teraz L4 ale nie mam pojęcia czy leżące :/ Lekarka dała po prostu, bez informacji. Ale w dokumentacji medycznej mam że ciąża z ryzykiem bo miałam na początku plamienia, myślę, że na L4 jest po prostu kod ciążowy :)
Możesz sprawdzić po zalogowaniu na pacjent.gov :) też nie zapytałam na wizycie i sprawdziłam sobie jaki kod choroby i czy leżące ( u mnie chodzące) :):)
 
reklama
Dziewczyny po wizycie wszytsko okej! ♥
Ciąża pojedyncza. Jak powiedziałam doktorowi ze mam siostrę bliźniaczkę, a narzeczony mamę bliźniaczkę to powiedział o kurde to sprawdzę jeszcze raz 🤣
Wg Om 8+3 Wg usg rowne 8 ;)
Tętno 171/min wielkość 1,6 cm :)
Dostałam l4 na miesiąc ale Leżące, bo doktor powiezial ze innego tak wczesnie dac nie moze musi ściemniać ze zagrożona, tez takie macie?
Dziękuję kumpelki za trzymanie kciuków! ;*
Zobacz załącznik 1237198
super 😍 bylam w tym samym dniu 8+0 z usg i om, tez moj maluszek mial 1,6 cm :)
 
Chciałabym się nieśmiało przywitać. Nieśmiało bo to moja 6 ciąża i żadna jeszcze nie zakończyła się sukcesem. Dlatego nie wiem jak długo z wami zostanę. Mam nieprawidłowy kariotyp, więc ciąża to loteria genetyczna.

Dziś byłam na wizycie. Narazie wszystko ok. Dzidziuś ma 1,3 cm tętno 164.
Mam L4 , chodzone ale po tylu poronieniech dostaje L4 bez problemu.
 
Ale piękna żaba! :D to moja już będzie podobna jak zobaczę za 6 dni, chociaż w sumie to już będzie 9+2 :D
Ja mam teraz L4 ale nie mam pojęcia czy leżące :/ Lekarka dała po prostu, bez informacji. Ale w dokumentacji medycznej mam że ciąża z ryzykiem bo miałam na początku plamienia, myślę, że na L4 jest po prostu kod ciążowy :)

Musi być info czy jest leżące. Na l4 jest wpisany kod 1 albo 2.

Za internetami:

Zwolnienie L4 z kodem 1 oznacza, że musimy pozostawać w domu i się leczyć. Kod 2 na zwolnieniu oznacza, że możemy wychodzić z domu, ale nie może to zakłócać naszego dochodzenia do zdrowia, a zatem możemy wyjść po leki, zakupy (ale nie na cały dzień do galerii). Nie ma jednak ustalonej konkretnej listy.
 
Chciałabym się nieśmiało przywitać. Nieśmiało bo to moja 6 ciąża i żadna jeszcze nie zakończyła się sukcesem. Dlatego nie wiem jak długo z wami zostanę. Mam nieprawidłowy kariotyp, więc ciąża to loteria genetyczna.

Dziś byłam na wizycie. Narazie wszystko ok. Dzidziuś ma 1,3 cm tętno 164.
Mam L4 , chodzone ale po tylu poronieniech dostaje L4 bez problemu.
A który tydzień? :)
 
reklama
Do góry