reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Moja koleżanka miała taka dziwna historie ze dzwoniła po egzorcyste. Uwierzcie mi ze w tedy 6 latanie dziecko widziało ducha. On z nim nawet rozmawiał. Opisywał jak wyglądał w co był ubrany. Okazało się ze to wcześniejszy właściciel mieszkania
Jezu ja nie chce tego słuchać. Mam 28lay i panicznie boje się duchów i spać sama w mieszkaniu ! Potrafię sobie wkręcać i całe noce nie spać. A ze mój facet jest w trasie ciagle to spie sama 😳
 
reklama
To ja wam powiem, jakiego stracha dziś miałam....
Jak zwykle wyprawiam męża do pracy i o 6 jak zamykam za nim drzwi idę w drzemkę... I koło godziny 8.00 miałam wrażenie że mam taki lekki sen i słyszę jak ktoś chodzi po mieszkaniu (mieszkamy sami) i miałam wrażenie że ktoś stoi w sypialni za moimi plecami.... I tak myślę odwrócić się czy nie... I nagle czuje jak coś, ktoś dotyka mnie po biodrze😱 i automatycznie otworzyłam oczy i odwróciłam się a tam nikogo nie było... Od razu szybko się ubrałam i wyszłam z mieszkania na zakupy i spacer żeby nie siedzieć w mieszkaniu.. Przerażona byłam 😱 ale już tak kiedyś miałam... Przechodziłam paraliże senne baaardzo często 😢
 
Dziewczyny po wizycie wszytsko okej! ♥
Ciąża pojedyncza. Jak powiedziałam doktorowi ze mam siostrę bliźniaczkę, a narzeczony mamę bliźniaczkę to powiedział o kurde to sprawdzę jeszcze raz 🤣
Wg Om 8+3 Wg usg rowne 8 ;)
Tętno 171/min wielkość 1,6 cm :)
Dostałam l4 na miesiąc ale Leżące, bo doktor powiezial ze innego tak wczesnie dac nie moze musi ściemniać ze zagrożona, tez takie macie?
Dziękuję kumpelki za trzymanie kciuków! ;*
received_905070380262583.jpeg
 
Dziewczyny po wizycie wszytsko okej! ♥
Ciąża pojedyncza. Jak powiedziałam doktorowi ze mam siostrę bliźniaczkę, a narzeczony mamę bliźniaczkę to powiedział o kurde to sprawdzę jeszcze raz 🤣
Wg Om 8+3 Wg usg rowne 8 ;)
Tętno 171/min wielkość 1,6 cm :)
Dostałam l4 na miesiąc ale Leżące, bo doktor powiezial ze innego tak wczesnie dac nie moze musi ściemniać ze zagrożona, tez takie macie?
Dziękuję kumpelki za trzymanie kciuków! ;*
Zobacz załącznik 1237198
A o tej wydzielinie krwawo - brązowej coś mówił ?
 
Dziewczyny po wizycie wszytsko okej! ♥
Ciąża pojedyncza. Jak powiedziałam doktorowi ze mam siostrę bliźniaczkę, a narzeczony mamę bliźniaczkę to powiedział o kurde to sprawdzę jeszcze raz 🤣
Wg Om 8+3 Wg usg rowne 8 ;)
Tętno 171/min wielkość 1,6 cm :)
Dostałam l4 na miesiąc ale Leżące, bo doktor powiezial ze innego tak wczesnie dac nie moze musi ściemniać ze zagrożona, tez takie macie?
Dziękuję kumpelki za trzymanie kciuków! ;*
Zobacz załącznik 1237198

Ale piękna żaba! :D to moja już będzie podobna jak zobaczę za 6 dni, chociaż w sumie to już będzie 9+2 :D
Ja mam teraz L4 ale nie mam pojęcia czy leżące :/ Lekarka dała po prostu, bez informacji. Ale w dokumentacji medycznej mam że ciąża z ryzykiem bo miałam na początku plamienia, myślę, że na L4 jest po prostu kod ciążowy :)
 
Ja pierdziele, to teraz juz całkiem sie boje....no kurde moja Amka sie ewidentnie boi i tomnie przeraza....eh zobacze jutro, teraz poszła spać, a ja leze połamana i będę czytac....
 
reklama
Do góry