reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja miałam 91,3 i gin kręciła nosem i kazała powtórzyć. Teraz miałam 84,5 przy powtórce ale rzeczywiście trochę się pilnowałam w diecie
 
Dziewczyny czytam te wasze posty i tak wam zazdroszcze ze jesteście już po wizytach i wiecie ze u dzidziusiow wszystko dobrze 🥺 ja mam wizytę dopiero w środę i to będzie miesiąc od ostatniej i już tak świruje okropnie 🤬 nie mogę przestać myslec czy wszystko okej. Poltoratygodnia temu skonczyly się moje plamienia ale tak dziwnie bo było brązowo i potem nagle różowo przez godzinę i od tamtej pory totalna cisza, nie plamie, nie brudzę i zaczynam się zastanawiać czy to nie znaczy nic złego 😥
 
I taka bułka puszysta mięciutka z twarogiem. Ja unikam glutenu więc jeśli chodzi o puszystość i elastyczność wypieków to niestety klapa troche.
 
A mi jest ciągle zimno! Czy wam też tak jest? W domu prawie 25stopni a ja w leginsach, grubych skarpetach, bluzie i pod grubym kocem... Nie wiem co się dzieje. Raczej zawsze byłam,, gorąca dziewczyna''. W zimę chodziłam w cienkiej kurtce a pod kurtka koszulka... Masakra.
Mam to samo. Cały czas mi zimno 🥶
 
reklama
Do góry