reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hejka. U mnie ostatnio kiepsko. W poniedziałek dowiedziałam się że moja córka musi mieć wycięty migdał. Także problem znów na głowie. Na nfz kolejka we Wrocławiu na 2023. A prywatnie ponad 4000 zł. Na dodatek wczoraj niespodziewanie zmarł przyjaciel rodziny. Ciągle do mnie nie dociera ta wiadomość i myślę że zaraz mąż zadzwoni i powie że to jednak była pomyłka. W poniedziałek wizyta. Mam.nadzieje że chociaż w tej kwestii będzie dobra nowina.
 
reklama
Hejka. U mnie ostatnio kiepsko. W poniedziałek dowiedziałam się że moja córka musi mieć wycięty migdał. Także problem znów na głowie. Na nfz kolejka we Wrocławiu na 2023. A prywatnie ponad 4000 zł. Na dodatek wczoraj niespodziewanie zmarł przyjaciel rodziny. Ciągle do mnie nie dociera ta wiadomość i myślę że zaraz mąż zadzwoni i powie że to jednak była pomyłka. W poniedziałek wizyta. Mam.nadzieje że chociaż w tej kwestii będzie dobra nowina.

Moja koleżanka wycinała na NFZ w Bielsku-Białej (jest Krakowa). Czekała dwa miesiące na termin. To jest jakaś prywatna klinika, ale ma kontrakt z NFZ.
 
Moja koleżanka wycinała na NFZ w Bielsku-Białej (jest Krakowa). Czekała dwa miesiące na termin. To jest jakaś prywatna klinika, ale ma kontrakt z NFZ.
Już po znajomości udało nam się wcisnąć na 8 marca 160 km od wroclawia, więc mega szybko. Ale w ogóle co to za sytuacja jest....
 
Już po znajomości udało nam się wcisnąć na 8 marca 160 km od wroclawia, więc mega szybko. Ale w ogóle co to za sytuacja jest....
a corka ma problemy z tym migdałem? Bo mój młodszy brat ma 3 migdała, mama z nim była u dobrego laryngologa i po badaniu stwierdził, ze w niczym on nie przeszkadza, ze lepiej go nie usuwać, bo one maja skłonność do odrastania i czasem jest gorzej. Ale z kolei mój kuzyn miał 60% niedosłuch przez to i miał usuwany w trybie pilnym
 
Eh... Bo mi się zdążało właśnie tak jak tobie jednorazowa akcja na papierze ale okazało się że luteina gdzieś podrażniała w środku i dlatego takie brązowe ślady na papierze miałam 2razy 😶
Może faktycznie te buraczki 🤔
No muszę czekać do 16. Dobrze ze to jednorazowo było przy podtarciu i tyle.
Później czyściutko
 
reklama
Dziś zaczęła lecieć mi krew, pojechałam na pogotowie i niestety nie ma już akcji serca 6+6 😢Lekarz poleciła mi poczekać tydzień na poronienie, inna dała mi skierowanie na zabieg do szpitala. W sumie spotkałam się z dwiema opiniami lekarzy. Jak wyglądały Wasze poronienia? Co polecacie?
Och :( tak bardzo mi przykro... Trzymaj się!!
U mnie to był 4/5 tydz., miałam się zgłosić do lekarza jak przestanę krwawić, wtedy sprawdzał, czy wszystko się oczyściło
 
Do góry