reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A łyżeczkowanie bardzo boli?
Ja Ci powiem, że albo mnie za szybko wybudzili albo nie wiem, bo okrutnie mnie bolalo, tkaie skurcze itp w sumi3 od razu po wybudzeniu, że aż się zwijałam, wzieli mnie na usg ale nic się tam nie zbierało... Dali mi zastrzyk z pyralginy i relanium, po krotym spalam jak niemowlak cala prawie noc, a jak sie obudzilam czulam juz lekkie skurcze jak na okres. Nie wiem co to kurde byly za bole po obudzeniu.... Może po prostu tez bol psychoczny swojw zrobil i tyle. Ale po wszystkim rozmowa z psychologiemmi bardzo pomogla. Tyle że i tak mialam dluzszy czas napady płaczu.
 
reklama
Witam tłusto czwartkowo dziewcyzny :-)
Mąż w drodze z nocki przyniesie mi zaraz cieple pączuchy, zjem jednego, a potem po wizycie kupie w Starej :-) a co mi tam, raz nie zawsze, trzeba skorzystac, bo normlanie to pączkow sobie zawsze odmawiam.


Brrr.... Wizyta na 10, a ja mam takie wiatry po wczorajszym dniu.... Oby mi przeszlo do 10, bo ze wstydu sie chyba spalę [emoji85][emoji85]
 
dziewxzyny !!!!! Poszłam rano siku i po podtarciu miałam czerwono brązowa wydzielinę 😢🥺😭😩. Tylko po pierwszym razie bo później już nic nie było . Ja nie wierze w to😭
Nic się nie martw, jak jednorazowo to pewnie jakieś nieporozumienie 😶 przyjmujesz luteine albo coś innego dopochwowo? 🙂
 
reklama
Do góry