reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Ja tez dziś po wizycie. Od kilku dni miałam „brudzenie” takie ciemne, o którym wiele z Was pisało. Moja lekarka przepisała dupka 3x1 ale tez uspokoiła, ze to normalne i zdarza się bardzo często. Za dwa tyg mam prenatalne i tydzien wcześniej pappa. Miałam tez bakterie w moczu wiec jutro oddaje jeszcze siku na posiew bo być może trzeba będzie znów podać antybiotyk blee ponoć plusem jest brak leukocytów wiec chociaż tyle. Wrzucam tez fotkę - śmieszne takie ludziki na tych usg teraz się pokazują :) u mnie 10+ 3 :) Pozdrawiam :)
Fajne te Wasze zdjęcia z profilu :)
mój jest chyba góry :D
Cudne zdjęcia. Ja swoją kropke widziałam ostatnio na początku 7 tygodnia więc nie było takiego małego. ludzika.
Co do lżejszych tematów obiadowych ja wczoraj zrobiłam na dwa dni curry z cieciorką i dorszem :) robi się w 20 minut a gar na 2 dni ;)
@Elodia jutro już do Medi? trzymam kciuki!!!! :)
Kolejna rzecz która zapisuje do zrobienia koniecznie. Jesteście kopalnią inspiracji. Takie rzeczy lubię, a już skończyły mi się pomysły i ciągle to samo.

Dzisiaj to już wogole mam jakiś zjazd pierwszy raz. Odkąd wróciłam z pracy to albo jem, albo dre się na wszystkich, albo śpię. Nic mi się nie chce, wszytko mnie drażni. Nieszczęście nie zawahałam się użyć wrzuconego tu niedawno zdjęcia
1612703548155.png
i wiekszość ogarnął mąż i starsza córa. Szczytem mojego wysiłku jest ugotowanie na jutro na obiad pierogów z paczki z biedronki. Mam nadzieję, że jutro bedzie lepiej.
 
Ja mam problem bo stwierdziłam że czas najwyższy ściągnąć obrączkę bo wiadomo ciąża , lato itp. ale nie dam rady jej ściągnąć 😢😢 palce spuchły . Próbowałam olejem oliwką mydłem .... myślicie że jubiler ma taki sprzęt do rozcinania i da się ją naprawić ?😢
 
Ja mam problem bo stwierdziłam że czas najwyższy ściągnąć obrączkę bo wiadomo ciąża , lato itp. ale nie dam rady jej ściągnąć [emoji22][emoji22] palce spuchły . Próbowałam olejem oliwką mydłem .... myślicie że jubiler ma taki sprzęt do rozcinania i da się ją naprawić ?[emoji22]

Spróbuj rano. Wieczorem palce zawsze są bardziej opuchnięte.
 
Dziewczyny mam pytanie, jeśli nie jestem pacjentem Medicover to mogę sobie do nich do placówki przynieść próbkę moczu do analizy?
 
Ja ci nie doradzę ... ale może wyobraź sobie że był tam twój mąż to ból będzie mniejszy [emoji23][emoji23] a tak pro po to ja po porodzie jakieś 2 miesiące czułam jakbym w [emoji90] miała żyletki !!! Na samą myśl że muszę na kibelek robiło mi się słabo . Miała któraś taki problem? Nie chce powtórki .
Ja po porodzie bałam się cisnąć żeby pryzpadkuem szwów nie rozerwać [emoji85] w rezultacie chyba na 6 dzień pi dopiero [emoji90][emoji90][emoji90] była. W bólach bo szwy jeszcze były nie rozpuszczone [emoji85]
 
reklama
Dziś zaczęła lecieć mi krew, pojechałam na pogotowie i niestety nie ma już akcji serca 6+6 [emoji22]Lekarz poleciła mi poczekać tydzień na poronienie, inna dała mi skierowanie na zabieg do szpitala. W sumie spotkałam się z dwiema opiniami lekarzy. Jak wyglądały Wasze poronienia? Co polecacie?
Jeej :-( tak mi przykro kochana :-(
Ja przy poronieniu dostalam opcje, albo poczekać kilka dni jak sie ewentualnie samo rozkreci, albo zgłosić sie na nastepny dzień do szpitala , najpierw tabletki dowcipne a potem ewentualnie łyżeczkowanie. U mnie skończyło sie na lyzeczkowaniu bo samo z siebie nie chcialo się zacząć. Zabieg mialam pod wieczór w niedzielę, a wychodzilam w poniedzialek w południe.
 
Do góry