reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

kiedyś mi mignęło jakieś zestawienie, że mamy największy socjal w stosunku do PKB na świecie

ale to jednak zdementowano:

po co nam drugie Niemcy jak jesteśmy krajem mlekiem i miodem płynącym jaja 😄 szkoda tylko,ze przeciętny Polak tego nie odczuwa
 
reklama
Usiądę na chwilę, film obejrzę... No nie dadzą
IMG_20210210_180326.jpg
 
Ja jestem naocznym świadkiem jak 500+
Wyciągnęło z biedy masę rodzin z dziećmi, życie w różnych częściach Polski wygląda bardzo różnie,ale na wsiach naprawdę małe sklepy mogly zlikwidować "zaszyty" dzięki temu a dzieci zaczęły jeść szynkę i kotleta zamiast mielonki,
Ale fakt, patologia też jest i chyba nie do wyeliminowania
Ja osobiście każdy przelew z 500+ magazynuje na osobnym koncie, uzbierana kwota idzie np na prywatne angielskie,kolonie,wakacje, studia tej co już na 500 się nie łapie (ten fakt pomijam🤔nie dostaje 500+ ta co jest najbardziej dla nas kosztowna🤔 czyli studentka)
Ja te 500 odkładam i mogę wtedy ze spokojem wyjechać z dziećmi chociażby nad morze,czy kupić cos. Nieraz są takie miesiące gdzie nasze wypłaty nie starczaja.. Nie ukrywam że i te pieniądze się wtedy przydają.. Nie palimy nie pijemy,zyjemy normalnie, bez wyjazdów bez restauracji kin itd.. Bo nas nie stac na to mając kredyt na mieszkanie.. Ale dajemy radę..

Jest bobas. Jest serduszko, bije,chociaż ja średnio co tam widzialam. 9,5mm z om7+2 tc z usg równe 7.
Super gratulacje ❤❤❤❤
Uwaga, będzie post o 💩💩💩💩💩
Dziś po wielu dniach odwiedziła mnie szanowna pani 💩 ale musiałam bardzo przeć i potem wszystko boli 🤦‍♀️ macie jakieś metody na ten ból potem? W ogóle można przeć ?
Nie przemy bo hemoroidy ci wyjdą kochana.. Są głównie pzez zaparcia.. Ja miałam w poprzedniej ciąży i mam teraz zaparcia.. Siedzę na kiblu i się bujam na boki żeby cokolwiek przesunąć 🙄
 
Jakaś senna dziś jestem.. Zmeczona.. W pracy co chwilę coś podjadalam(dobrze że nie pracuje w spozywce😂) nawet wzięłam sobie rybę w puszce i Zeżarłam ,zaraz po niej ,pączka 😂 u mnie od wczoraj fasolka wege po bretonsku i tez nie pomaga na zaparcia.. Ale bąki są straszne 🤣 jutro robię dorsza.. Tylko nie wiem czy tradycyjnie w panierce czy jak.. 🤔 i może pyry do tego z groszkiem zielonym z masełkiem i śmietaną 🤔
 
Jakaś senna dziś jestem.. Zmeczona.. W pracy co chwilę coś podjadalam(dobrze że nie pracuje w spozywce😂) nawet wzięłam sobie rybę w puszce i Zeżarłam ,zaraz po niej ,pączka 😂 u mnie od wczoraj fasolka wege po bretonsku i tez nie pomaga na zaparcia.. Ale bąki są straszne 🤣 jutro robię dorsza.. Tylko nie wiem czy tradycyjnie w panierce czy jak.. 🤔 i może pyry do tego z groszkiem zielonym z masełkiem i śmietaną 🤔
Ja jutro na 9 rano mam być w polskim sklepie po paczki. Dziś pojechalismy w drodze powrotnej do domu, ale już nie było.. Jedynie biały ser kupilam i ogórki kiszone
 
Ja jutro na 9 rano mam być w polskim sklepie po paczki. Dziś pojechalismy w drodze powrotnej do domu, ale już nie było.. Jedynie biały ser kupilam i ogórki kiszone
Ja pewnie jutro zjem,bo szefowa poczestuje 🤗 ale samej mi się już nie chce robić,a przeważnie robilam.. Jestem zmęczona po pracy 🙄
 
reklama
Do góry