reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jakaś senna dziś jestem.. Zmeczona.. W pracy co chwilę coś podjadalam(dobrze że nie pracuje w spozywce😂) nawet wzięłam sobie rybę w puszce i Zeżarłam ,zaraz po niej ,pączka 😂 u mnie od wczoraj fasolka wege po bretonsku i tez nie pomaga na zaparcia.. Ale bąki są straszne 🤣 jutro robię dorsza.. Tylko nie wiem czy tradycyjnie w panierce czy jak.. 🤔 i może pyry do tego z groszkiem zielonym z masełkiem i śmietaną 🤔
To ja na odwrot. Najpierw pączek a potem ryba 😃
A jak robisz te fasolke, bo bym sobie też coś takiego jutro zjadła. Sama fasola i sos/przecier pomidorowy czy coś jeszcze?
 
reklama
Uwaga, będzie post o [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90][emoji90]
Dziś po wielu dniach odwiedziła mnie szanowna pani [emoji90] ale musiałam bardzo przeć i potem wszystko boli [emoji2356] macie jakieś metody na ten ból potem? W ogóle można przeć ?
U mnie tez inaczej nie wyjdzie. Mozliwe ze problem jest przez spozywanie magnezu w ciazy [emoji85]mi pomaga picie wody lub soku pomaranczowego
 
Do góry