reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Też bym chciała rodzinny poród bo było mi dużo lżej jak mąż był przy mnie.. On z kolei powiedział że był widział i mu to starczy ale mam to gdzieś ma być i koniec [emoji23] Zobaczymy.. A młoda chyba z młodsza sobie poradzą [emoji848]
Mój też miał opory ale powiedzialam mu, że ma być i koniec bo dla mnie to ważne :-) krwi raczej się nie brzydzi, także chyba przeżyje [emoji1787]
 
reklama
Jeśli chodzi o badania prenatalne, to jeszcze w ogóle nie rozmawiałam o nich ze swoim ginem, ale wiem, że na pewno chce je wykonać, tylko jeszcze w sumie nie wiem jakie. Mam nadzieję, że coś mi doradzi, bo z racji wieku i braku chorób w rodzinie nie należy mi się takie refundowane badanko. Zastanawiałam się nad testem NIFTY pro. Robiła go któraś z was?
A ile masz lat? Ja mam 29 i dostałam skierowanie na darmowe. Cos tam nazmyslal ;)
 
Ja sobie nie wyobrażam samej tam być. A najbardziej to bym chciala cesarke
Rodzilam młodą sn, bez znieczulenia, i raczej wolałabym teraz też poród sn. Mnie to z kolei cesarka przeraża [emoji4] ale wiadomo, jak nagle dziecku tętno soadnie, czy nie będzie rozwarcia, no to wtedy wyjścia nie ma. Nic, zobacyzmy co nam wrzesień przyniesie.
 
A jednak cuda się zdarzają[emoji16][emoji3590] Jestem po wizycie i serduszko bije[emoji177] kupa badań do zrobienia i oszczędzający tryb ale będzie warto[emoji847] Nasze maleńkie szczęście w nieszczęściu [emoji16][emoji1768]
IMG_20210209_222852.jpeg
 
Jest coś takiego jak gorzka sól, ale nie wiem czy można w ciąży
Może siemię lniane spróbuj ? Mi czasem pomagało w poprzedniej ciąży. Jak już byla sytuacja krytyczna ratowałam się czopkami glicerynowymi ale to oczywiście nie za często
Wygooglowałam tą sól i na jednej stronie było, że w ciąży nie bardzo. Chociaż ja nie mam nadciśnienia, a wręcz za niskie więc może by nie zaszkodziła. Może sprobuje najpierw z tym siemieniem, bo mam z kilo ziaren w domu.
 
Ja ciagle mam problem z zaparciami... pije bardzo dużo wody, staram się jeść błonnik, a jak się uda iść do toalety raz na dwa dni to sukces :( już nie wiem, co robić
Ja piję błonnik Colon C i rewelacja. Smakowo wiadomo szału nie ma, ale na mnie też nic innego nie działało. Teraz elegancko codziennie śmigam do WC 😂
 
Wygooglowałam tą sól i na jednej stronie było, że w ciąży nie bardzo. Chociaż ja nie mam nadciśnienia, a wręcz za niskie więc może by nie zaszkodziła. Może sprobuje najpierw z tym siemieniem, bo mam z kilo ziaren w domu.
Ja siemię zalewalam zimna lub letnią wodą ,trochę się namoczylo i wypijałam to razem z nasionkami łyżeczkę/dwie siemienia na pół szklanki wody :) gdzieś czytałam że ten sposób jest najlepszy 🤷
 
reklama
Do góry