reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Powiem wam że ostatnio zostawiam caryce Katarzynę bo mi się nie chce golić i przed wczoraj goliłam.. Matko jak mnie tam teraz swędzi 😱😱😱 tak dziś drapałam że na wkładcc było różowo 🙄 ranke sobie głupia zrobiłam 😡
 
reklama
Kurcze super, że tak się zagraliście [emoji16]mój ma zdecydowanie mniejsze libido niż ja i niestety czasem na tym cierpię...
Tez mielismy tak pare lat temu, nie chce sie na forum uzewnetrzniac, ale pamietaj, nic nie dzieje sie bez przyczyny... my wyeliminowalismy przyczyne i od 5 lat jest super.
 
Równiez bardzo polecam [emoji3531] po ciąży nie mogłam się odzwyczaić od poduchy ( typ C) Mega wygodnie się spało [emoji846]
Kupiłam poduszkę rogala - dziś będę testować 😀 kupiłam tak szybko dlatego ze bolał mnie brzuch jak na nim spałam i mam nadzieje ze poduszka pomoże 😜
Dalam radę chociaż nie wiem jak to wyglądało, grunt że wachlarzy nie obcięłam 🤣🤣🤣
Całe szczęście coś mnie natchnęło i na wiosnę zrobiłam depilacje laserowa 🤗 i problem z głowy 😀
 
Powiem wam że ostatnio zostawiam caryce Katarzynę bo mi się nie chce golić i przed wczoraj goliłam.. Matko jak mnie tam teraz swędzi 😱😱😱 tak dziś drapałam że na wkładcc było różowo 🙄 ranke sobie głupia zrobiłam 😡
Dlatego właśnie zostawiam, maszynka to masakra, a poza tym robią się mikro ranki, po cholerę mi tam jeszcze jakieś zakażenie. Wiem, że kiedyś w szpitalach do porodu golili, mam nadzieję, że już odeszli od tego. Jak pomyślę o tym bólu i że na dokładkę mnie potem przed 12 będą wkur... wrastające włoski, to aż mną telepie.
 
Dlatego właśnie zostawiam, maszynka to masakra, a poza tym robią się mikro ranki, po cholerę mi tam jeszcze jakieś zakażenie. Wiem, że kiedyś w szpitalach do porodu golili, mam nadzieję, że już odeszli od tego. Jak pomyślę o tym bólu i że na dokładkę mnie potem przed 12 będą wkur... wrastające włoski, to aż mną telepie.

Nie golą ;)
Ja tylko skracam maksymalnie trymerem i depiluje boki, tez nie lubię tych wrastających włosów.
 
Dlatego właśnie zostawiam, maszynka to masakra, a poza tym robią się mikro ranki, po cholerę mi tam jeszcze jakieś zakażenie. Wiem, że kiedyś w szpitalach do porodu golili, mam nadzieję, że już odeszli od tego. Jak pomyślę o tym bólu i że na dokładkę mnie potem przed 12 będą wkur... wrastające włoski, to aż mną telepie.
Nie wiem co mnie naszło 🤔 mezowi caryca nie przszkadzala 😂 a teraz mnie wkur.ia
 
reklama
Do góry