reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mój też miał opory ale powiedzialam mu, że ma być i koniec bo dla mnie to ważne :-) krwi raczej się nie brzydzi, także chyba przeżyje [emoji1787]
Ja miałam takie wsparcie w mężu że jak położna mi kazała iść pod prysznic to mi trochę ulży a ten mnie zostawił samą w łazience bo stwierdził że mu za gorąco ... ja na piłce skakałam i wyłam z bólu a ten se siedział na kanapie i selfi robił .... ale był przynajmniej i miałam się na kim wyżyć ❤️ I za to go KOCHAM
 
reklama
Dziewczyny ktoś tu kiedyś pisał, że w ciąży nie wolno podnosić rąk do góry? nie mogę dokopać się do tego posta. Mogłybyście wyjaśnić o co z tym chodzi? i czemu nie wolno?
Z netu: "Lekarze potwierdzają zgodnie, że podnoszenie rąk może spowodować naciągnięcie więzadeł, na których zawieszona jest macica, a to może stanowić zagrożenie ciąży. Zbyt długie trzymanie rąk w górze może powodować zaburzenia krążenia, co może być przyczyną utraty równowagi, a nawet omdleń."
A na żywo spotkałam się z tym 5 lat temu jak moja koleżanka w pierwszej ciąży po pierwszej wizycie mówiła co wolno a czego nie i to właśnie wymieniła jako zakaz :)
 
Z netu: "Lekarze potwierdzają zgodnie, że podnoszenie rąk może spowodować naciągnięcie więzadeł, na których zawieszona jest macica, a to może stanowić zagrożenie ciąży. Zbyt długie trzymanie rąk w górze może powodować zaburzenia krążenia, co może być przyczyną utraty równowagi, a nawet omdleń."
A na żywo spotkałam się z tym 5 lat temu jak moja koleżanka w pierwszej ciąży po pierwszej wizycie mówiła co wolno a czego nie i to właśnie wymieniła jako zakaz :)
A ja mam problem bo codziennie rano mam ochotę się „ przeciągnąć” ale w ostatniej chwili się opamiętuje , mam wrażenie że wszystko by mi się tam urwało.
 
Eh laski dzisiaj mam 8+1 a pod względem mdłości najgorszy dzień ever :( Jakbym sie zatruła czyms takie uczucie na żołądku, a cały dzień zdrowo jem :( Oby jutro było lepiej wrr!
 
Ja siemię zalewalam zimna lub letnią wodą ,trochę się namoczylo i wypijałam to razem z nasionkami łyżeczkę/dwie siemienia na pół szklanki wody :) gdzieś czytałam że ten sposób jest najlepszy 🤷
No to zaczynam kurację. Napar już wypity.
A dajecie ziarna w całości czy zmielone? Bo wypiłam w całosci i nawet nieźle się wslizguje, a takie zmielone to pewnie wyjdzie niezbyt apetyczna zawiesina. Zmieliłam sobie dodatkowo mały pojemniczek, ale w takiej postaci to chyba wolałabym dodawać do potraw.
 
A ja mam problem bo codziennie rano mam ochotę się „ przeciągnąć” ale w ostatniej chwili się opamiętuje , mam wrażenie że wszystko by mi się tam urwało.
Ja w łóżku jak zasypiam to się cała wyciągam i nie jestem w stanie tego opanować. Wierzę jednak, że nie zaszkodzę tym fasolce, jeśli nasze ciało miałoby być tak wrażliwe, to ludzkość by nie przetrwała.
 
Czy któraś boryka się z bólem między łopatkami? Ból przy siedzeniu leżeniu na plecach jedynie mnie ratuje leżenie na brzuchu.
 
Eh laski dzisiaj mam 8+1 a pod względem mdłości najgorszy dzień ever :( Jakbym sie zatruła czyms takie uczucie na żołądku, a cały dzień zdrowo jem :( Oby jutro było lepiej wrr!
Jesli Cię to pocieszy, to ja ze soaxeru wieczornego z psem wrocilam szybciej, niż chciałam, bo mi się słabo robiło [emoji1785] ale już mdlosci przechodzą. Moze rzeczywiscie miedzy 8 a 10 tygodniem najwieksze natężenie objawów jest. Pamietam jak z córką w ciazy bylam, to bylo cos po 10 tygodniu, jak w sklepie mi sie czarno przed oczami zrobilo, i musialam na chodniku usiasc niczym alkoholik ktory zaraz pawia puści.
 
reklama
Do góry