reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To moja pierwsza ciąża, więc nie mam porównania, ale sądze, że kupie sobie takiego rogala. Jak okaże się niewygodny, to będe kombinować dalej. Moim zdaniem lepiej kupić i przetestować, niż się zastanawiać i pozbawić się szansy na podniesienie wygody 😁
Jak tak samo. Może jeszcze nie dziś ale na pewno kupie do sprawdzenia. Wiem ze jest polecamy przynajmniej przez moje dwie siostry😛
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma gorzki posmak w ustach? Dobija mnie to już🤦🏻‍♀️ myślałam, że to wina jedzenia, ale ostatnio czuję ten posmak po czymkolwiek co zjem. Ciągle gorzko na języku 😐
Ja mam dziś. Przynajmniej po kapuście kiszonej czułam jak by była ona gorzka. Ciężko smaku dziś mi się doszukać. Ale to może ze pół dnia słodkie lody podjadałam
 
reklama
Jak tak samo. Może jeszcze nie dziś ale na pewno kupie do sprawdzenia. Wiem ze jest polecamy przynajmniej przez moje dwie siostry[emoji14]
Równiez bardzo polecam [emoji3531] po ciąży nie mogłam się odzwyczaić od poduchy ( typ C) Mega wygodnie się spało [emoji846]
 
Do góry