reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mniejsze niż brico ale lepszy asortyment moim zdaniem bynajmniej my 😂🙃 nie wiem czy dałabym w casto ,podejrzewam ze moja pasję ludzie by zniszczyli 😂
Ja się cieszę, że odeszłam. Już mnie nie cieszylo. Dyrektor 3 razy dzwonił czy jestem pewna, że zostaje w Szwecji bo może jednak urlop bezplatny bym wzięła i wróciła za pół roku. 🤣ni chuja
 
Ja sporo rzeczy mam po synku w neutralnych kolorach więc nie będzie pewnie aż takiego szalu zakupów [emoji16] generalnie kompletowanie wyprawki to piękny czas [emoji7]portfel chudnie w oczach [emoji23][emoji23]

Ja w zasadzie z grubszych zakupów mam wszystko-łóżeczko, wózek, fotelik. Ciuchów tez mam dużo raczej neutralnych. Wiadomo, ze coś się dokupi, ale to już nie będzie takie obciążające dla portfela jak przy pierwszym Bobasie :)
 
Uff dopiero nadrobiłam, bo miałam tarki dzień w pracy, że ciężko było zerknąć.
Mi lekarz zalecił od 13 tygodnia Prenatal Duo właśnie z DHA . Ciekawe ile dostają za takie polecanie 😂😂😂
Na pewno coś tam dostaje, ale akurat złego składu nie ma. Brałam to w poprzedniej ciąży. Teraz narazie mama dha Premium, a potem zobaczę czy bezie mi potrzebne coś z żelazem.
Ja ciagle mam problem z zaparciami... pije bardzo dużo wody, staram się jeść błonnik, a jak się uda iść do toalety raz na dwa dni to sukces :( już nie wiem, co robić
To ja raz na 5/6 dni odstatnio. Też pije wodę, jem dużo warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów, kiwi codziennie i narazie nic nie pomaga. Też już nie wiem czy coś kupić w aptece, albo jakieś herbatki pić, czy czekać aż się unormuje. Narazie wolę chyba przeczekać, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś sposoby dozwolone w ciąży.

Ja mam jutro wizytę. Trza nogi ogolić. Dobrze ze lekarz polak. Ale stracha mam
No raaaaczej, golenie nóg zimą jest przereklamowane, mojemu Ł. też to nie przeszkadza, więc tym bardziej dla lekarza nie będę się "stroić".
Mojemu też nie przeszkadza. Powiem wam, że ja się chyba bardziej dla lekarza szykuje (depilacja całego ciała, peeling, perfumy, bielizna) niż na romantyczny wieczór z mężem 😂
@Korpley0 @King@ @Greta826 gratuluję udanych wizyt. Super zdjęcia. Teraz to już dzieciaczki naprawdę fajnie wyglądają.
 
Ja w zasadzie z grubszych zakupów mam wszystko-łóżeczko, wózek, fotelik. Ciuchów tez mam dużo raczej neutralnych. Wiadomo, ze coś się dokupi, ale to już nie będzie takie obciążające dla portfela jak przy pierwszym Bobasie :)
Dokładnie i to jest duży plus[emoji846]
U nas jest podobnie...mamy wózek, łóżeczko , bujaczek , fotelik ,kokon , ciuszki więc tym razem będzie łatwiej [emoji846]
 
reklama

Załączniki

  • 7A49574C-E2DA-4686-B867-CD1CFCCEC2E0.jpeg
    7A49574C-E2DA-4686-B867-CD1CFCCEC2E0.jpeg
    104,5 KB · Wyświetleń: 45
Do góry