reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Uff dopiero nadrobiłam, bo miałam tarki dzień w pracy, że ciężko było zerknąć.
Na pewno coś tam dostaje, ale akurat złego składu nie ma. Brałam to w poprzedniej ciąży. Teraz narazie mama dha Premium, a potem zobaczę czy bezie mi potrzebne coś z żelazem.

To ja raz na 5/6 dni odstatnio. Też pije wodę, jem dużo warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów, kiwi codziennie i narazie nic nie pomaga. Też już nie wiem czy coś kupić w aptece, albo jakieś herbatki pić, czy czekać aż się unormuje. Narazie wolę chyba przeczekać, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś sposoby dozwolone w ciąży.



Mojemu też nie przeszkadza. Powiem wam, że ja się chyba bardziej dla lekarza szykuje (depilacja całego ciała, peeling, perfumy, bielizna) niż na romantyczny wieczór z mężem 😂
@Korpley0 @King@ @Greta826 gratuluję udanych wizyt. Super zdjęcia. Teraz to już dzieciaczki naprawdę fajnie wyglądają.
Jest coś takiego jak gorzka sól, ale nie wiem czy można w ciąży
 
To u mnie jest tak wiadomo jak chłop za granicą że jak przyjedzie to przez pierwsze dni po 4 razy potem po 3 a potem dwa i tak na jednym numerku zostaje .... a potem miesiąc przerwy mam 😂
Hahahh ja mam to samo 😁😁😁jak przyjezdza to musi by. Prawie codziennie a później wyjeżdża i mam spokoj 2 miechy albo lepiej 😁
 
Uff dopiero nadrobiłam, bo miałam tarki dzień w pracy, że ciężko było zerknąć.
Na pewno coś tam dostaje, ale akurat złego składu nie ma. Brałam to w poprzedniej ciąży. Teraz narazie mama dha Premium, a potem zobaczę czy bezie mi potrzebne coś z żelazem.

To ja raz na 5/6 dni odstatnio. Też pije wodę, jem dużo warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów, kiwi codziennie i narazie nic nie pomaga. Też już nie wiem czy coś kupić w aptece, albo jakieś herbatki pić, czy czekać aż się unormuje. Narazie wolę chyba przeczekać, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś sposoby dozwolone w ciąży.



Mojemu też nie przeszkadza. Powiem wam, że ja się chyba bardziej dla lekarza szykuje (depilacja całego ciała, peeling, perfumy, bielizna) niż na romantyczny wieczór z mężem [emoji23]
@Korpley0 @King@ @Greta826 gratuluję udanych wizyt. Super zdjęcia. Teraz to już dzieciaczki naprawdę fajnie wyglądają.
Może siemię lniane spróbuj ? Mi czasem pomagało w poprzedniej ciąży. Jak już byla sytuacja krytyczna ratowałam się czopkami glicerynowymi ale to oczywiście nie za często
 
reklama
Do góry