reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, a miała z Was może któraś tak, że w przeciągu wizyt wiek ciąży się zmienił?
Na pierwszym usg lekarz powiedział, że jest 7t0d, a na kolejnej wizycie równo po dwóch tygodniach powinno być 9t0d,a wedlug pomiaru wyszło 8t5d. Lekarz powiedział, żebym się nie martwiła, bo to żadna różnica i dziecko może być po prostu mniejsze, bo ja jestem niska, ale teraz się zastanawiam czy może nie rozwija się za wolno? Wyczytalam że na początku wszystkie dzieci rozwijają się i rosną tak samo..
Moim zdaniem nie da się dokładnie zmierzyć dziecka bo na obrazie usg obraz jest jakby zapikselowany (krawędzie rozmyte)a oni ręcznie ustalają punkt do punktu i wydaje mi się że jeżeli ktoś celnie milimetr mniej to komputer wylicza młodszą ciąże i na odwrót. Mi np wielokrotnie węzła mierzyli i każdy lekarz inny wymiar podawał.
 
reklama
Maelduje i ja po wizycie, odetchnęłam pełną piersią, szkrabik ma 3cm, 9+5 uff... Wszystko dobrze, machało intesywnie rączkami [emoji3059]
Super widok [emoji3059]

Ja im bliżej wizyty, tym głupsze myśli mam [emoji85] i jak tu dwa dni wytryzmać jeszcze [emoji85]
 
Moim zdaniem nie da się dokładnie zmierzyć dziecka bo na obrazie usg obraz jest jakby zapikselowany (krawędzie rozmyte)a oni ręcznie ustalają punkt do punktu i wydaje mi się że jeżeli ktoś celnie milimetr mniej to komputer wylicza młodszą ciąże i na odwrót. Mi np wielokrotnie węzła mierzyli i każdy lekarz inny wymiar podawał.
Dziękuję uspokoiłas mnie❤️
 
PODUSZKA!

Laski, dziś przyszła do mnie poducha, strzał w 10! Ja zamówiłam w kształcie litery U i to jest petarda, szczególnie jeśli: "zarzucacie" na coś nogę, podciągacie śpiąc na boku i zmieniacie strony. Petarda, absolutnie.

Swoją kupiłam na Allegro za 149 zł.

Miłego dnia!
Ja zamierzam kupic poduchę i segregator od mamaginekolog, jesli w czwartrk na wizycie bedzie ok. Teraz jeszcze nie chcę zapeszać :-)
 
Mnie dzisiaj się chce mega spać i teraz popołudniu muli. Także gadam do maluszka że.musi być z nim wszystko ok skoro tak się mecze [emoji3]
No ja myślę nieraz o was i tak myślę że musi być wszystko w porządku bo jak by coś było nie tak to by pojawiło się krwawienia lub bóle brzucha a ciebie muli😊
 
Dziewczyny gratuluje dzisiejszych wizyt [emoji7]same dobre wieści...oby tak dalej [emoji16]
ja oczywiście dziś znów się stresu najadłam bo oczywiście w morfologii syna wyszły odchylenia od normy [emoji849] wszystkie parametry czerwonokrwioniwe podwyższone.. zastanawiam się czy to jakiś stan chorobowy czy po prostu mały ma krew po mnie ..
Co do badań genetycznych- ja zdecydowałam się zrobić USG i papa.W poprzedniej ciąży też robiłam.
Miałam trochę wątpliwości co do badania z krwi bo u mojej kuzynki wprowadziło ostatnio sporo niepotrzebnego stresu..
Mnie lekarz kiedyś op......dolił że sama interpretuje wyniki 🥴 i wymyślam choroby. Dosadnie mi wytłumaczył że jeżeli normy są odchylone dopiero w dziesiątkach albo setkach to wtedy się można martwić 😃
 
Jezu pierogi[emoji7][emoji7][emoji7] zjadłabym, ale niema szans[emoji58]
Jelsi to Cię moze pocieszyć, to mimo zajebistych jak zawsze pierogów, coś mi przez dobrą godzine di gardla podchodizlo [emoji85]


A teraz wpieprzam odsmażone pierogi z monte [emoji85]
 
reklama
No ja myślę nieraz o was i tak myślę że musi być wszystko w porządku bo jak by coś było nie tak to by pojawiło się krwawienia lub bóle brzucha a ciebie muli[emoji4]
Też się uspokajam tym.ale tak naprawdę to nie ma reguły. Moja bratowa tydzień po zabiegu jeszcze miała mdłości i ból piersi.
 
Do góry