reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama

Załączniki

  • Screenshot_20210209-183011.png
    Screenshot_20210209-183011.png
    147,3 KB · Wyświetleń: 60
Mnie dziś pierwszy raz od wielu miesięcy dopadła arytmia,ja mam taki odruch żezal od razu zaczynam kaszleć i przechodzi, sama jestem ciekawa co w takim razie powinno się zażywać
 
Mnie dziś pierwszy raz od wielu miesięcy dopadła arytmia,ja mam taki odruch żezal od razu zaczynam kaszleć i przechodzi, sama jestem ciekawa co w takim razie powinno się zażywać
Też kaszlalam ale nie przechodziło, teraz było to dość długie niz zazwyczaj, i przeszło po głębokich wdechach.. myslalam kiedyś że to od kawy ale ja już 3tyg kawy nie pije 🤔
 
Dziewczyny gratuluje dzisiejszych wizyt [emoji7]same dobre wieści...oby tak dalej [emoji16]
ja oczywiście dziś znów się stresu najadłam bo oczywiście w morfologii syna wyszły odchylenia od normy [emoji849] wszystkie parametry czerwonokrwioniwe podwyższone.. zastanawiam się czy to jakiś stan chorobowy czy po prostu mały ma krew po mnie ..
Co do badań genetycznych- ja zdecydowałam się zrobić USG i papa.W poprzedniej ciąży też robiłam.
Miałam trochę wątpliwości co do badania z krwi bo u mojej kuzynki wprowadziło ostatnio sporo niepotrzebnego stresu..
 
reklama
Dziewczyny jak tam się czujecie ?:) jakie objawy :) proszę tu się skarżyć lub skalać z radości ze nie ma objawów 😄ja dzisiaj 8+5 czyli już 9 tydzień i w sumie bardzo małe mdłości i to tyle :)
Ja 8+4 i jakoś dobrze się czuję, od 2 dni mdłości brak, piersi mniej bolą i energii więcej mam nawet dziś większość mieszkania posprzątałam 🙂 mam nadzieję że wszystko jest w porządku
 
Do góry