reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny przewracają się wasze maluszki z plecow na bok
Wczoraj pół dnia leżała na prawym boku bo co ją na plecy położyłam to się obracała.
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu Was podczytuje ale często z wielkim opóźnieniem, bo moja córka należy do dość wymagających [emoji4] Julka urodziła się 21 września , powiedzcie , czy macie już "upatrzone " krzesełka do karmienia (bo ja właśnie stoję przed dylematem i nie mogę się zdecydować [emoji23])
2 sprawa, czy Wasze dzieci (moja od około 2 tygodni tak ma) zaczęły się też częściej budzić na jedzenie ? Moja potrafi w nocy budzić się, no może bardziej kręcić zje 60 ml mleka , a za godzinę znów się domagać, je często ale małymi porcjami. W dzień Bywa lepiej , oprócz tego jest wesoła i kochana od kiedy ustaly Nam kolki . Dodam że w sumie od 2 miesiąca życia jesteśmy na mm więc mleko podaje to samo a jak kiedyś potrafiła budzić się co 3 godziny to teraz jak z zegarkiem w ręku niestrty co godzinę:(
Widziałam też, że jedna z dziewczyn jest z Głogowa, to dość blisko Nas, bo my jesteśmy z Legnicy, woj. Dolnośląskie, około 80 km do Wrocławia [emoji4]
Hej! To o mnie mowa ja jestem z Głogowa. U nas rozstrój ale w dzień, na pobudkę w nocy wystarcza nam (odpukać!) smoczek.

Właśnie mi przyszło krzesełko i finalnie... Kupiliśmy Ricokids Loni. Cenowo z tych drewnianych z materiałowym siedziskiem jest najtańsze. Jeszcze go nie złożyliśmy bo ta impreza w domu - bez sensu się zagracać. Jest do 30kg regulowane wysokości są. Jak rozłożę powiem więcej.
 
reklama
Gunka moja się nie przewraca nic a nic. 27 stycznia mamy szczepienie, zobaczymy co lekarka powie. Jest żywa rusza się, macha nóżkami ale się wcale nie przewraca i nie podnosi główki.. wydaje mi się ze jest mała jak na swój wiek i pewnie musi nabrać dłużej sił na to.. bo ostatnio narzekałam ze lezy jak kłoda jak jest na plecach a teraz już wysoko nóżki podnosi :) wiec postęp jakiś jest.

Qmika uff fajnie ze macie chrzest z głowy :)

Witam nowa mamę:)
 
Gunka moja się nie przewraca nic a nic. 27 stycznia mamy szczepienie, zobaczymy co lekarka powie. Jest żywa rusza się, macha nóżkami ale się wcale nie przewraca i nie podnosi główki.. wydaje mi się ze jest mała jak na swój wiek i pewnie musi nabrać dłużej sił na to.. bo ostatnio narzekałam ze lezy jak kłoda jak jest na plecach a teraz już wysoko nóżki podnosi :) wiec postęp jakiś jest.

Qmika uff fajnie ze macie chrzest z głowy :)

Witam nowa mamę:)
To jak już podnosi nóżki do góry to się pewnie zaraz zacznie przewracac. Bo mój może z tydzień temu zaczął nogi podnosić do góry a później wykapowal że sobie podniesie nogi i od razu się przewali na bok
 
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu Was podczytuje ale często z wielkim opóźnieniem, bo moja córka należy do dość wymagających [emoji4] Julka urodziła się 21 września , powiedzcie , czy macie już "upatrzone " krzesełka do karmienia (bo ja właśnie stoję przed dylematem i nie mogę się zdecydować [emoji23])
2 sprawa, czy Wasze dzieci (moja od około 2 tygodni tak ma) zaczęły się też częściej budzić na jedzenie ? Moja potrafi w nocy budzić się, no może bardziej kręcić zje 60 ml mleka , a za godzinę znów się domagać, je często ale małymi porcjami. W dzień Bywa lepiej , oprócz tego jest wesoła i kochana od kiedy ustaly Nam kolki . Dodam że w sumie od 2 miesiąca życia jesteśmy na mm więc mleko podaje to samo a jak kiedyś potrafiła budzić się co 3 godziny to teraz jak z zegarkiem w ręku niestrty co godzinę:(
Widziałam też, że jedna z dziewczyn jest z Głogowa, to dość blisko Nas, bo my jesteśmy z Legnicy, woj. Dolnośląskie, około 80 km do Wrocławia [emoji4]
Hej, mój synek z 23.9. Kolki tez okropne miał. A z tym jedzeniem w nocy zdarza się, że pije co godzine po troche. Też jest na mm.
 
W takim razie czekam na opinie:)
Moja tez już przewraca się na bok , czasem też z tego boku na brzuszek ale to nie wiem czy świadomie czy bardziej przypadkowo :)
Bo w sumie zrobiła tak dopiero kilka razy
Ooo właśnie , z tym smoczkiem muszę spróbować, bo u Nas zazwyczaj służy jako usypiacz jak już jest taka zmęczona że się denerwuje i marudzi ;)
Wczoraj pół dnia leżała na prawym boku bo co ją na plecy położyłam to się obracała.

Hej! To o mnie mowa ja jestem z Głogowa. U nas rozstrój ale w dzień, na pobudkę w nocy wystarcza nam (odpukać!) smoczek.

Właśnie mi przyszło krzesełko i finalnie... Kupiliśmy Ricokids Loni. Cenowo z tych drewnianych z materiałowym siedziskiem jest najtańsze. Jeszcze go nie złożyliśmy bo ta impreza w domu - bez sensu się zagracać. Jest do 30kg regulowane wysokości są. Jak rozłożę powiem więcej.
 
Ooo, czyli to nie tylko u mnie takie "rewolucje " w nocy się zdarzają [emoji4]mam nadzieję że szybko to minie i Będziemy się mogły cieszyć pełnią macierzyństwa bez nieprzespanych nocy.
A powiedzcie mi dziewczyny u Was to tez pierwsza dzidzia czy już macie w domu starszaków?
Hej, mój synek z 23.9. Kolki tez okropne miał. A z tym jedzeniem w nocy zdarza się, że pije co godzine po troche. Też jest na mm.
 
Ja właśnie tez mam takie plany, dość ciężko znioslam ciążę (całe 4 pierwsze miesiące wymiotowalam [emoji22]) + tarczyca , ostatecznie miałam cesarke a później te kolki i wgl więc jednak zostanę przy jednej wymarzonej i wyczekanej córeczce:)
Moja pierwsza. I ostatnia[emoji3061][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry