reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja się ostatnio nie udzielam. Zuzia ma jakiś skok czy regres snu. Codziennie zasypia 3,4 godzina. Jesteśmy padnięci [emoji19] je na raty, marudzi ciągle.
 
reklama
Wow Beata co za przeżycia, ja to bym wyzywala i płakała jednocześnie. Wy musicie naprawić, my musimy kupić nowe auto bo z dwoma fotelikami z tylu ciężko mi zmieścić Mój wielki tylek :p Mój mamy wrzaskunek poszedł spać w końcu, wieczorem to był nieodkladalny, rece mnie bolą od noszenia go. W poniedziałek musze do przychodni zadzwonić umówić szczepienie, aż się boję bo z jego obecnym temperamentem to rozwali przychodnie swoim wrzaskiem :0
Mam tyle stresów ostatnio że olałam diete i zajadam słodkim, efekt jojo gwarantowany🤣 😭
Ja na zaparowanych szybach od środka napisałam AWARIA HELP SOS 😂 wygrałam mycie szyb po naprawie auta. Stwierdziłam też że najbardziej zepsuty w tym aucie to mój mąż jest 😂 trochę się obruszył ale my tak na żarty.

Pamiętaj, że mama nie powinna siedzieć obok fotelika tylko z przodu. W razie uderzenia bocznego głowa, łokcie mamy lecą najpierw w kierunku od uderzenia a później spowrotem.. w większości przypadków głową lub łokieć uderza w najlepszym wypadku w fotelik.. a w najgorszym w dziecku. Pasy z tyłu najlepiej chronią przed uderzeniem przód tył.
Co do chrztu to ja planuje zaprosić najbliższych na skromny obiad i torta do domu. U mnie najbliższa rodzina i my to 25 osób, ale mam duża kuchnie łączona z salonem więc pomieścimy się ale boje się tego rozchrzanu po imprezie i liczę że zezwolą na organizację małych imprez rodzinnych na salach w niedługim czasie :p
Wam też tak bardzo wylatują włosy?? U mnie masakra z tym,poradzić sobie nie mogę wszędzie są moje włosy :(

U mnie masakra, garściami! Szwagierka zrobiła mi zabieg botoks na włosy i jest mega poprawa.
 
Mi wlosy też wypadają, jak dzikie!
A z tym jedzeniem na raty,bo mały rozgląda się na wszystkie strony i go to rozprasza. Nawet w nocy się zdarzy, mimo że jest dość ciemno, tylko lamka na podlodze lekko świeci.
No i to chyba znak wieku bo kuzynki mały na cycu ma tak samo jak moja na butli - dźwięki, światła, osoby - u nas nawet cykający zegar na ścianie odrywa od jedzenia.
 
Wczoraj robiłam w domu imprezę. Gości pożegnaliśmy ok 1:30, o 2 poszłam spać. Mała jadła o 2:30 a o 5:40 wstała i nie miała zamiaru już spać 🥴😵 usnęła o 8 i pospałam jeszcze do 10:30, ale jestem jak z krzyża zdjęta 🤦🏻‍♀️
Jeszcze wczoraj pierwszy raz dostałam taki prawdziwy okres z bólem brzucha i pleców 🥺🥴
 
Wczoraj robiłam w domu imprezę. Gości pożegnaliśmy ok 1:30, o 2 poszłam spać. Mała jadła o 2:30 a o 5:40 wstała i nie miała zamiaru już spać 🥴😵 usnęła o 8 i pospałam jeszcze do 10:30, ale jestem jak z krzyża zdjęta 🤦🏻‍♀️
Jeszcze wczoraj pierwszy raz dostałam taki prawdziwy okres z bólem brzucha i pleców 🥺🥴
No to nieźle🙃
Mój śpi przeważnie od ok 17-17.30 do 3 w miare. Co ok 3h około karmienie. Ale od 3 juz meksyk,wiercenie, co godzine nieraz pobudka. I tak do 6-7. Pozniej przerwa i okolo 8-9 pośpi do godziny.
 
reklama
Wczoraj robiłam w domu imprezę. Gości pożegnaliśmy ok 1:30, o 2 poszłam spać. Mała jadła o 2:30 a o 5:40 wstała i nie miała zamiaru już spać 🥴😵 usnęła o 8 i pospałam jeszcze do 10:30, ale jestem jak z krzyża zdjęta 🤦🏻‍♀️
Jeszcze wczoraj pierwszy raz dostałam taki prawdziwy okres z bólem brzucha i pleców 🥺🥴
A jak idzie karmienie małej? Przekonala się do czegoś innego niż mleko?
 
Do góry