reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mi tez włosy lecą garściami, już mam tego dość.

Beata okres :/ ciekawe kiedy mi przyjdzie już się odzwyczaiłam. Przy trzecim dziecku dostalam jak miał 2 lata i 2 miesiące i miałam jeden bo później ciąża. A odkąd zaczęłam maraton ciążowy 8 lat temu to okresów w tym czasie miałam może 5 ;)
 
reklama
Mi tez włosy lecą garściami, już mam tego dość.

Beata okres :/ ciekawe kiedy mi przyjdzie już się odzwyczaiłam. Przy trzecim dziecku dostalam jak miał 2 lata i 2 miesiące i miałam jeden bo później ciąża. A odkąd zaczęłam maraton ciążowy 8 lat temu to okresów w tym czasie miałam może 5 ;)
O matko ale przyszalałaś😂
 
Gunka bo można :) ja trzy razy zaszłam gdy karmiłam , ale najpierw musi mi okres wrócić;) inaczej się nie da u mnie ale znam dziewczynę która dwa razy zaszła w ciąże bez okresu po porodzie :)
 
My wczoraj mieliśmy chrzest 😏 mała całą sobotę dawała czadu z darciem, przed wyjściem tragedia a w kościele minęło wszystko, ani nie zapłakała, chyba to był dla niej szok jak organy zaczęły grać, dzwony bić. Całą mszę mąż ją trzymał na rękach no i na prawdę super 🙂 w domu czar prysł, darła się non stop a jeszcze goście zrobili swoje, chaos, dzieciaki, że zasnąć nie mogła o i tak ciężko było a dziś goście od nowa bo wujka z sąsiedztwa prosiłam na dziś na torta żeby wielkich zgromadzeń nie robić więc zaś dała trochę popalić no i znów parę ludzi , dziecko nie przyzwyczajone to widać było że ma już dosyć imprez i śpi teraz ładnie już od godziny. Ale jestem zadowolona, że mamy już z głowy chrzciny😏
 
Dziewczyny przewracają się wasze maluszki z plecow na bok
My wczoraj mieliśmy chrzest 😏 mała całą sobotę dawała czadu z darciem, przed wyjściem tragedia a w kościele minęło wszystko, ani nie zapłakała, chyba to był dla niej szok jak organy zaczęły grać, dzwony bić. Całą mszę mąż ją trzymał na rękach no i na prawdę super 🙂 w domu czar prysł, darła się non stop a jeszcze goście zrobili swoje, chaos, dzieciaki, że zasnąć nie mogła o i tak ciężko było a dziś goście od nowa bo wujka z sąsiedztwa prosiłam na dziś na torta żeby wielkich zgromadzeń nie robić więc zaś dała trochę popalić no i znów parę ludzi , dziecko nie przyzwyczajone to widać było że ma już dosyć imprez i śpi teraz ładnie już od godziny. Ale jestem zadowolona, że mamy już z głowy chrzciny😏
U nas bylo podobnie. Z tym że nasz jak już przyjechał z kościoła po mszy to spał cały czas😉🙃 super ze się udało. Najważniejsze że już z głowy
 
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu Was podczytuje ale często z wielkim opóźnieniem, bo moja córka należy do dość wymagających [emoji4] Julka urodziła się 21 września , powiedzcie , czy macie już "upatrzone " krzesełka do karmienia (bo ja właśnie stoję przed dylematem i nie mogę się zdecydować [emoji23])
2 sprawa, czy Wasze dzieci (moja od około 2 tygodni tak ma) zaczęły się też częściej budzić na jedzenie ? Moja potrafi w nocy budzić się, no może bardziej kręcić zje 60 ml mleka , a za godzinę znów się domagać, je często ale małymi porcjami. W dzień Bywa lepiej , oprócz tego jest wesoła i kochana od kiedy ustaly Nam kolki . Dodam że w sumie od 2 miesiąca życia jesteśmy na mm więc mleko podaje to samo a jak kiedyś potrafiła budzić się co 3 godziny to teraz jak z zegarkiem w ręku niestrty co godzinę:(
Widziałam też, że jedna z dziewczyn jest z Głogowa, to dość blisko Nas, bo my jesteśmy z Legnicy, woj. Dolnośląskie, około 80 km do Wrocławia [emoji4]
 
reklama
Do góry