reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Niezadowolona, a lekarze co na to? Na siłe każą karmić? Kurde ciężka sytuacja🤔

Gunka, mój w nocy co godzine jadł. Już miałam dość i dzis w dzień też co chwile glodny. Nie wiem co jest grane. A przy każdym jedzeniu walki bąki albo kupke i wrzasku co niemiara
 
Niezadowolona, a lekarze co na to? Na siłe każą karmić? Kurde ciężka sytuacja🤔

Gunka, mój w nocy co godzine jadł. Już miałam dość i dzis w dzień też co chwile glodny. Nie wiem co jest grane. A przy każdym jedzeniu walki bąki albo kupke i wrzasku co niemiara
Luiska
Po ile mu dajesz tego mleka? Bo ja już nie ogarniam mój jak nie dostanie 120 to jest wrzask na cały dom. Do tego chce jeść max go 2 godz
 
reklama
Nie można wsadzać wszystkich dzieci do jednego worka.. jedno dziecko potrzebuje więcej inne mniej, każdy z nas jest inny nawet w dorosłym życiu.. tak samo rodzą się dzieci z rożna waga i wymiarami jedne 5kg inne 2kg nie można tak trzymać się sztywno ram bo można oszaleć..
 
Do góry