reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja jak durna na początku wybudzałam małego w nocy na karmienie, a teraz bym to olała, bo mogłam wtedy pospać 😂 teraz za to on często się budzi głodny w nocy
 
reklama
A jak zasypiają Wasze maluszki? Podczas jedzenia? Czy musicie nosić, kołysać itp? A jak nie śpią, to zapewniacie im jakieś "atrakcje"? Mojego jeszcze nic nie interesuje, nie umie tak sam za dlugo polezec, może 15min wytrzyma i pozniej juz placze
 
Luiska moja w zasadzie tylko je i śpi, może ok 1,5h w ciągu dnia nie śpi to wtedy do niej rozmawiamy, uśmiechamy się, dzieci pokazują jej zabawki itd Nie wybudzam na karmienie, dziś spała cięgiem w nocy 5h:D ale zazwyczaj budzi się co 3-4h w nocy.

Niezadowolona uważaj żeby Ci się zapalenie nie zrobiło bo to nie dużo trzeba jak już tak bolą (.)(.)
 
Luiska oj tak aniołek mi się trafił, jak pierwsza córka. Śmieje się do męża ze córki wychodzą nam grzeczniejsze:D ale pocieszę Cię ze teraz moje chłopaki są grzeczni, usłuchani, nie ma w zasadzie problemów zwłaszcza ze starszym bo młodszy ma dopiero 3 lata wiec jeszcze różne swoje bunty ma;)
 
A jak zasypiają Wasze maluszki? Podczas jedzenia? Czy musicie nosić, kołysać itp? A jak nie śpią, to zapewniacie im jakieś "atrakcje"? Mojego jeszcze nic nie interesuje, nie umie tak sam za dlugo polezec, może 15min wytrzyma i pozniej juz placze
Też bym nie wybudzała, gdyby nie to ze mieliśmy takie problemy z jej karmieniem i przybieraniem na wadze. Jak sytuacja się unormuje to przestaniemy wybudzac :)
 
reklama
A jak zasypiają Wasze maluszki? Podczas jedzenia? Czy musicie nosić, kołysać itp? A jak nie śpią, to zapewniacie im jakieś "atrakcje"? Mojego jeszcze nic nie interesuje, nie umie tak sam za dlugo polezec, może 15min wytrzyma i pozniej juz placze
Twoje dziecko to niczym moje😉 nie przejmuj się jedziemy na tym samym wózku😂
 
Do góry