reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Heej, dalej nic 🙈 skurcze są okropnie bolesne, ale nie wszystkie takie same i nie są regularne (3-5min).
Leże drugi raz pod ktg już dziś. To wywoływanie jest okropne. Po 13.00 mają wyjąć mi ten tampon i sprawdzić rozwarcie. Jsk będzie słabo, to kolejna metoda na wywołanie.
 
Heej, dalej nic 🙈 skurcze są okropnie bolesne, ale nie wszystkie takie same i nie są regularne (3-5min).
Leże drugi raz pod ktg już dziś. To wywoływanie jest okropne. Po 13.00 mają wyjąć mi ten tampon i sprawdzić rozwarcie. Jsk będzie słabo, to kolejna metoda na wywołanie.
No to nadal trzymamy kciuki ;) w sumie to zaczynam się cieszyć że u mnie nie będą wywoływać porodu tylko zrobią cc :)
 
No to nadal trzymamy kciuki ;) w sumie to zaczynam się cieszyć że u mnie nie będą wywoływać porodu tylko zrobią cc :)
Zastanawiam się czy też tego nie zasugerować lekarzowi jak będę w piątek na wizycie, że jednak bym wolała cesarkę niż wywołanie ale nie wiem co on na to.. dlaczego dzień wcześniej musisz się zgłosić do szpitala? Czy ma to jakieś znaczenie, że w ostatniej chwili cesarką bo z tego co wiem moja kuzynka miała CC od początku zaplanowane i w dzień CC się zgłaszała na czczo
 
reklama
Myślę, że to przez pierwszy poród tak długo trwa. Położna mi mówiła w nocy, że za szybko nie urodzę, bo niedość że pierwsze dziecko, to jeszcze wywoływanie. Mąż mi mówi, że mam poprosić o cesarke, ale chyba jeszcze się pomęczę. Koło mnie na ktg leżała babeczka, której już 3ci dzień wywołują. Ja dziękuję, skurcze co 3min, które trzymają minute i tak trzy dni bez przerwy...🙈 skąd brać siłę, jak już będzie końcówka porodu i dopiero sie jazda zacznie....
Dzięki Dziewczyny 😘
 
Do góry