reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U mnie dziś prawie bezsenna noc od 12do prawie 5 nie mogłam zasnąć.Mała w brzuchu buszowała,pies na legowisku się wiercił a na dodatek mój zaczął chrapać.No orkiestra jak diabli.Co za noc.
Chrapanie najgorsze 🙂 ja w pierwszej ciąży od początku drugiego trymestru do końca ciąży chrapalam a wcześniej nigdy tego nie robiłam i po porodzie też minęło. Mąż wtedy się mógł po żyć jak ja się czuje jak on chrapię 😊 w drugiej ciąży tego problemu póki co nie ma 😃
 
Też czekam na wypłatę z ZUS....

Dziewczyny, powiedzcie mi, bo nie wiem co myśleć. Wczoraj rano waga wskazywała 62,5kg, a dzisiaj rano 63,5kg. Możliwe jest to, żebym w jeden dzień przytyła 1kg?
 
Też czekam na wypłatę z ZUS....

Dziewczyny, powiedzcie mi, bo nie wiem co myśleć. Wczoraj rano waga wskazywała 62,5kg, a dzisiaj rano 63,5kg. Możliwe jest to, żebym w jeden dzień przytyła 1kg?
Woda się zatrzymuje i zbiera :) wiec jak najbardziej możliwy kg więcej przez jeden dzień. Zwłaszcza tez czy ważyłas się o tej samej porze :D bo wieczorem to już w ogóle człowiek więcej wazy 😁
 
Też czekam na wypłatę z ZUS....

Dziewczyny, powiedzcie mi, bo nie wiem co myśleć. Wczoraj rano waga wskazywała 62,5kg, a dzisiaj rano 63,5kg. Możliwe jest to, żebym w jeden dzień przytyła 1kg?
Ja przytyłam 1kg w tydzień ;) nie waz się codziennie bo szału dostaniesz :p ja sobie wyznaczam zawsze jeden dzień w tygodniu, najczęściej xx+3 i wtedy się ważę :)
 
reklama
Do góry