reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Jestem załamana ;( Wszystko byłoby ok, Kropka ma 3mm i bijące serducho ale niestety obok jest ogromny krwiak, który może wszystko zniszczyć ;( ;( Moja Ginka wie, że bez takich informacji panikuję wystarczająco ale widziałam po Jej minie, że nie jest dobrze. Biorę wszystkie leki, które powinnam, więcej nie da się zrobić. Zwolnienie i całkowity zakaz czegokowiek poza leżeniem. To by było na tyle w temacie zdrowego ruchu ;(
W razie plamienia/krwawienia szpital. Mam myśleć pozytywnie bo i tak ode mnie teraz niewiele zależy ;(
Wiedziałam, że te sny i intuicja nie są bez znaczenia ;( ;(
Nie martw się, znam wiele przypadków gdzie był krwiak i wszystko się dobrze skończyło. Także uszy do góry, leż i bierz leku a na pewno wszystko dobrze się potoczy.
 
Mnie to prędzej nie było stać na jakiś wózek , zawsze od kogoś albo używany , ale jak będę musiała maleństwo cały czas za sobą ciągnąć to przyda się coś lepszego , co innego kiedy ktoś kupi taki wózek a nie używa dużo bo autem jeździ , każdy robi pod siebie i jego sytuacje [emoji6][emoji5]
 

Załączniki

  • 20200114_115026.jpg
    20200114_115026.jpg
    215,6 KB · Wyświetleń: 54
Dziewczyny, Wy już o wózkach myślicie, a ja się boję za bardzo cieszyć i myślę, żeby wszystko tylko było ok, a Wy macie już takie dalekosiężne plany :p
Ja już od weekendu gdzie dopiero zobaczyłam II kreski zaczęłam ubrania ciążowe oglądać. Co ma być to będzie a chce mieć też radość z tego że się udało ;)
 
reklama
Jestem załamana ;( Wszystko byłoby ok, Kropka ma 3mm i bijące serducho ale niestety obok jest ogromny krwiak, który może wszystko zniszczyć ;( ;( Moja Ginka wie, że bez takich informacji panikuję wystarczająco ale widziałam po Jej minie, że nie jest dobrze. Biorę wszystkie leki, które powinnam, więcej nie da się zrobić. Zwolnienie i całkowity zakaz czegokowiek poza leżeniem. To by było na tyle w temacie zdrowego ruchu ;(
W razie plamienia/krwawienia szpital. Mam myśleć pozytywnie bo i tak ode mnie teraz niewiele zależy ;(
Wiedziałam, że te sny i intuicja nie są bez znaczenia ;( ;(
Kochana trzymam kciuki a u było wszystko dobrze :*
Był jakiś powód medyczny?
Serduszko maleństwa przestało bić prawdopodobnie w 9 tyg. Tylko tyle wiem. Lekarka powiedziała że czasani tak bywa. A tutaj w Holandii wszystkie badania jeśli chodzi o poronienia należą się dopiero po drugim.
 
Do góry