reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

@Ewelina @ piękny ten wózek! Też mi się bardzo podoba. Myślę, że dla dziewczynki i dla chłopca będzie idealny! ❤️
Też już oglądam wózki (pełno reklam mi się wyświetla na Facebooku, więc nie mogę się powstrzymać 😂).

@Dwa+Trzy trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Mi się podoba ten
Ale wiadomo tylko dla dziewczynki

Tez patrzalam na początku na takie białe z kwiatami [emoji28][emoji23] myśle ze jak w końcu wylonduje w sklepie z wózkami to oszaleje 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤣 pojadę po ulubiony a wrócę z innym ... [emoji23]
 
Mnie to prędzej nie było stać na jakiś wózek , zawsze od kogoś albo używany , ale jak będę musiała maleństwo cały czas za sobą ciągnąć to przyda się coś lepszego , co innego kiedy ktoś kupi taki wózek a nie używa dużo bo autem jeździ , każdy robi pod siebie i jego sytuacje [emoji6][emoji5]
A czemu będziesz musiała maleństwo ciągnąć wszędzie że sobą? :)

Ja znowu rozkminiam jak rozplanować zaprowadzanie mlodej i odbieranie z przedszkola.. Myślę że chusta będzie jednak lepsza niż wózek.. Bo my na 3cin piętrze mieszkamy więc znoszenia i wznoszenie.. Bo windy brak. Mąż już wymyślił, żeby wózek trzymać w garażu pod blokiem, jest to też jakaś myśl :)

W ogóle jak wasi mężowie czy partnerzy podchodzą do sprawy? My z pierwszym dzieckiem mieliśmy przeboje, mało się nie rozwiedlismy:p mąż się zgodził tylko ze względu na to że ja bardzo chciałam dziecko, co potem odbiło się po porodzie.. Teraz ma super kontakt z cora:) miłość bez granic i sam chciał kolejnego bobasa. Teraz dużo planuje że mną, aż w szoku jestem ze sie tak podejście może zmienić.. :)
 
Mój mąż jest bardzo zaangażowany, to była nasza wspólna decyzja. A maz uwielbia dzieci i już nie może się doczekać :D muszę go stopować, bo cały czas by gadał o dzidzi:D
 
A czemu będziesz musiała maleństwo ciągnąć wszędzie że sobą? :)

Ja znowu rozkminiam jak rozplanować zaprowadzanie mlodej i odbieranie z przedszkola.. Myślę że chusta będzie jednak lepsza niż wózek.. Bo my na 3cin piętrze mieszkamy więc znoszenia i wznoszenie.. Bo windy brak. Mąż już wymyślił, żeby wózek trzymać w garażu pod blokiem, jest to też jakaś myśl :)

W ogóle jak wasi mężowie czy partnerzy podchodzą do sprawy? My z pierwszym dzieckiem mieliśmy przeboje, mało się nie rozwiedlismy:p mąż się zgodził tylko ze względu na to że ja bardzo chciałam dziecko, co potem odbiło się po porodzie.. Teraz ma super kontakt z cora:) miłość bez granic i sam chciał kolejnego bobasa. Teraz dużo planuje że mną, aż w szoku jestem ze sie tak podejście może zmienić.. :)

Muszę ciągnąć za sobą bo jestem sama w domu z 4 dzieci jak maleństwo się urodzi to z 5 ... męża mam za granica , wraca co 2-3 miesiące . Czyli małych do szkoły i odebrać nie raz wychodzę w miasto po 4 razy , nie mam nikogo do pomocy jestem sama , boje się późniejszego czasu ale dobra organizacja i tez się da [emoji6]
 
reklama
Ja planować też lubię, ale jakoś boję się aż tak nastawiać na samym starcie... za dużo historii się tutaj naczytałam
Ja tez na razie wole nie planowac.. za bardzo sie boje...
U nas to ja namowilam meza, bo on chcial troszke poczekac, ale oczywiscie nie narzeka, cieszy sie i juz zaczyna snuc plany na przyszlosc ale ja go ostrzeglam ze jeszcze nic nie wiadomo, czy ta dzidzia bedzie, ale powiedzial ze on nie ma problemu by zrobic druga
 
Do góry