reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Jestem załamana ;( Wszystko byłoby ok, Kropka ma 3mm i bijące serducho ale niestety obok jest ogromny krwiak, który może wszystko zniszczyć ;( ;( Moja Ginka wie, że bez takich informacji panikuję wystarczająco ale widziałam po Jej minie, że nie jest dobrze. Biorę wszystkie leki, które powinnam, więcej nie da się zrobić. Zwolnienie i całkowity zakaz czegokowiek poza leżeniem. To by było na tyle w temacie zdrowego ruchu ;(
W razie plamienia/krwawienia szpital. Mam myśleć pozytywnie bo i tak ode mnie teraz niewiele zależy ;(
Wiedziałam, że te sny i intuicja nie są bez znaczenia ;( ;(
Trzymam mocno kciuki za Was ✊
 
IMG_4353.JPG

Ale to tylko dla dziewczynki chłopak raczej nie może być w takim ?
 
A ja bylam w lazience i zauwazylam jakis podbawiony sluz, lekko brazowy, nieduzo go.. nie wiem czy to po wczorajszym stosunku czy cos sie dzieje... duphaston biore tylkp raz dziennie wieczorem, ale jestem w pracy wiec i tak dopiero wieczorem moge wziac :/
 
Jestem załamana ;( Wszystko byłoby ok, Kropka ma 3mm i bijące serducho ale niestety obok jest ogromny krwiak, który może wszystko zniszczyć ;( ;( Moja Ginka wie, że bez takich informacji panikuję wystarczająco ale widziałam po Jej minie, że nie jest dobrze. Biorę wszystkie leki, które powinnam, więcej nie da się zrobić. Zwolnienie i całkowity zakaz czegokowiek poza leżeniem. To by było na tyle w temacie zdrowego ruchu ;(
W razie plamienia/krwawienia szpital. Mam myśleć pozytywnie bo i tak ode mnie teraz niewiele zależy ;(
Wiedziałam, że te sny i intuicja nie są bez znaczenia ;( ;(
Bądź dobrej myśli, napewno wszystko będzie ok 😘 Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki!
 
Ja to na szczęście odpukać w tej ciąży nie plamie a w każdej tak było , dziwnie jest jakoś za bardzo normalnie ... jak nie w moim stylu , ale wiem ze to cisza przed burza bo od 10 tyg u mnie się plamienia brązowe zaczynaja zawsze ... [emoji52][emoji58]🥱
I trwa to zawsze do 4 miesiąca ....
 
Ja będę miała gondole w kolorze fuksji, po corce, a czuje ze chłopak bedzie[emoji1787][emoji1787] ale ja na takie rzeczy nie zwracam uwagi i nie będę zmieniać gondoli hehe z resztą teraz nie kupiłbym wózka 2w1. Używana gondola lub byle jaka gondola i super wypasna spacerowka:)
 
reklama
A ja bylam w lazience i zauwazylam jakis podbawiony sluz, lekko brazowy, nieduzo go.. nie wiem czy to po wczorajszym stosunku czy cos sie dzieje... duphaston biore tylkp raz dziennie wieczorem, ale jestem w pracy wiec i tak dopiero wieczorem moge wziac :/
Ja w pierwsze ciazy po stosunku miałam plamienia, lekarka mowila ze to nic zlego:)
 
Do góry