reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Każdy robi jak uważa. Ja zamierzam dużo spacerować by się dotleniać I chce zacząć chodzić na basen.
To według mnie właśnie najlepsza forma aktywności w czasie ciąży spacery+basen ... nie obciąża organizmu w tym pięknym ale bardzo intensywnym czasie dla naszego ciała 🤰🏻💕 nie dajmy się zwariować dietami i treningami wszystko nadrobimy po porodzie 😃💪
 
reklama
Zgaga mnie dopadła ale straszelna czuje porostu kwas w ustach żołądek piecze, brzuch boli i górą i dołem jestem wykończona i mam dość lodówki nie otworze bo zapach powoduje mdłości lub wymioty nic nie zjem bo wymiotuję dalej niż widzę.
 
Zgaga mnie dopadła ale straszelna czuje porostu kwas w ustach żołądek piecze, brzuch boli i górą i dołem jestem wykończona i mam dość lodówki nie otworze bo zapach powoduje mdłości lub wymioty nic nie zjem bo wymiotuję dalej niż widzę.
Spróbuj może podjadać migdały albo chociaż pic wodę z imbirem powinno pomóc chciaz troszeczkę
 
Hej! Mnie dzis nie bylo bo z siostra polowalysmy na jej wymarzona suknie slubna ;)
Po zwiekszonej dawce Duphastonu plamienia wczoraj ustaly dzis sa sladowe ilosci i juz bez zywej krwi i lekarz powiedzial ze zczyszcza sie wydzielina ktora schodzila ze mnie wczoraj i ze mam sie nie martwic bo jesli plamienie tak szybko ustaje to prawdopodobie nie oznacza ono nic zlego :) czasami sie zdarza ze kobiety w ciazy plamia. Brzuch mnie caly czas boli jak na okres ale to tez podobno jest normalne a ze wzgledu na wade macicy moze byc u mnie nawet bardziej dokuczliwe...
Dzis pierwszy raz odczulam poranne mdlosci i przeszly mi po (uwaga !) Ziemniakach, ktore zostaly po wczorajszym obiedzie [emoji23][emoji1745]
W poniedzialek mam dzwonic do poloznej zeby zglosic ciaze i sprobuje ja poprosic o zbadanie bety :) dzis jestem spokojniejsza [emoji3059]
 
reklama
Teraz już jest ok kochana [emoji8]
Jak leżę i odpoczywam , ale takiego stracha w południe dostałam ze teraz chyba będę nerwowa cały czas [emoji18]
Naprawdę myślałam ze to koniec ....
Który to tc?
Bóle są paskudne, ich brak też nie uspokaja ;)
Ciągłe nerwy ;)

Hej! Mnie dzis nie bylo bo z siostra polowalysmy na jej wymarzona suknie slubna ;)
Po zwiekszonej dawce Duphastonu plamienia wczoraj ustaly dzis sa sladowe ilosci i juz bez zywej krwi i lekarz powiedzial ze zczyszcza sie wydzielina ktora schodzila ze mnie wczoraj i ze mam sie nie martwic bo jesli plamienie tak szybko ustaje to prawdopodobie nie oznacza ono nic zlego :) czasami sie zdarza ze kobiety w ciazy plamia. Brzuch mnie caly czas boli jak na okres ale to tez podobno jest normalne a ze wzgledu na wade macicy moze byc u mnie nawet bardziej dokuczliwe...
Dzis pierwszy raz odczulam poranne mdlosci i przeszly mi po (uwaga !) Ziemniakach, ktore zostaly po wczorajszym obiedzie [emoji23][emoji1745]
W poniedzialek mam dzwonic do poloznej zeby zglosic ciaze i sprobuje ja poprosic o zbadanie bety :) dzis jestem spokojniejsza [emoji3059]
No i super! A do tego lekarza kiedy lecisz? I który to tc?
 
Do góry