reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Witam. Muszę Was niestety opuścić. Serce mojego maluszka przestało bić, a moje rozpadło się na kawałki 😭😭 Nie wiem jak to przeżyłam. To najgorsze przeżycie jakiego mogłam doświadczyć. Przy życiu trzyma mnie mój partner. Gdyby nie on to umarła bym. Czy któraś z Was miała taką sytuację, a pomimo to zaszła ponownie w ciaze i urodziła zdrowego maluszka? Kochane, Wam życzę dużo zdrówka. Przytulam 🤗
 
reklama
Witam. Muszę Was niestety opuścić. Serce mojego maluszka przestało bić, a moje rozpadło się na kawałki 😭😭 Nie wiem jak to przeżyłam. To najgorsze przeżycie jakiego mogłam doświadczyć. Przy życiu trzyma mnie mój partner. Gdyby nie on to umarła bym. Czy któraś z Was miała taką sytuację, a pomimo to zaszła ponownie w ciaze i urodziła zdrowego maluszka? Kochane, Wam życzę dużo zdrówka. Przytulam 🤗
Kochana wiem co czujesz przechodziłam to 4razy. Teraz jestem w 5 ciąży i też cały czas się martwię. Musisz wierzyć że będzie ok. Przytulam cię mocno
 
Kochana wiem co czujesz przechodziłam to 4razy. Teraz jestem w 5 ciąży i też cały czas się martwię. Musisz wierzyć że będzie ok. Przytulam cię mocno
Boże musisz być bardzo silną kobietą. Ja wiem,że kolejnego razu bym nie przeżyła. Po jakim czasie zaszlas w ciążę? Wszystko z Tobą i maluszkiem w porządku? Który to tydzień? Trzymam za Ciebie i Twoje dzieciątko mocno kciuki. Uda Ci się, wierzę w to 🤗🤗🤗
 
Boże musisz być bardzo silną kobietą. Ja wiem,że kolejnego razu bym nie przeżyła. Po jakim czasie zaszlas w ciążę? Wszystko z Tobą i maluszkiem w porządku? Który to tydzień? Trzymam za Ciebie i Twoje dzieciątko mocno kciuki. Uda Ci się, wierzę w to 🤗🤗🤗
Nie jestem silna ale nigdy nie przestałam wierzyć. Jestem teraz w 14 tygodniu i jest wszystko ok
 
Witam. Muszę Was niestety opuścić. Serce mojego maluszka przestało bić, a moje rozpadło się na kawałki 😭😭 Nie wiem jak to przeżyłam. To najgorsze przeżycie jakiego mogłam doświadczyć. Przy życiu trzyma mnie mój partner. Gdyby nie on to umarła bym. Czy któraś z Was miała taką sytuację, a pomimo to zaszła ponownie w ciaze i urodziła zdrowego maluszka? Kochane, Wam życzę dużo zdrówka. Przytulam 🤗
Trzymaj się!!! Tule Cię mocno i wierzę, że następnym razem wszystko będzie dobrze!!
 
Witam. Muszę Was niestety opuścić. Serce mojego maluszka przestało bić, a moje rozpadło się na kawałki [emoji24][emoji24] Nie wiem jak to przeżyłam. To najgorsze przeżycie jakiego mogłam doświadczyć. Przy życiu trzyma mnie mój partner. Gdyby nie on to umarła bym. Czy któraś z Was miała taką sytuację, a pomimo to zaszła ponownie w ciaze i urodziła zdrowego maluszka? Kochane, Wam życzę dużo zdrówka. Przytulam [emoji847]

Strasznie współczuję[emoji20] dużo siły życzę[emoji8] który to tydzień?
 
reklama
Do góry