reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
My z mężem czujemy nosem córkę😁! Ale moja mama też twierdzi że jak sobie wyobraża to widzi dziewczynkę.
Za jakiś czas się okaże czy ta nasza intuicję to można o kant tyłka potłuc😂
 
To ja robiłam troszkę inaczej.
‚Wróżba z Twojej obrączki zawieszonej na nitce nad brzuchem. Jeżeli porusza się jak wahadełko- to będzie dziewczynka, jeżeli zaś kręci kółeczka to chłopiec.’
Nie trzymałam nitki jakoś specjalnie między konkretnymi palcami i sprawdziło się ;)
Bo nad brzuchem po prostu się trzyma tą obrączkę i "sprawdza" płeć w tej konkretnej ciąży :)
Między palcami się przesuwa we wróżbie z ręki, kiedy "sprawdzasz" pleć i liczbę dzieci :)
U Nas tylko przyjęło się wahadło na chłopca a kółko na dziewczynkę :)

Ja przez tą wróżbę dowiedziałam się o poronieniu wśród bliskich, Nikt o tym nie wiedział bo nie wspominali nigdy.
 
Dziewczyny przypominam o dopisaniu się do listy: Link do: Lista wrześniówek 2020

@Dwa+Trzy @Preggers mam tak damo jak Wy. Mam dwóch chłopców i teraz czuję dziewczynkę. Tylko nie wiem czy dlatego, że serio to jest dziewczynka czy dlatego że bardzo chcę mieć córkę. Jak oglądam rzeczy dla maluchów to tylko dziewczynkowe. A z drugiej strony staram sobie wmówić, że to może być jednak trzeci chłopiec, żeby się nie rozczarować za bardzo.
 
Jak o wróżbach to Wam opowiem o mojej ;)
Kilka lat temu koleżanka namówiła mnie żebyśmy poszły do wróżki i faktycznie poszłam, wysłuchałam większość już zapomniałam ale jedno zapamiętałam bo zawsze chciałam mieć córkę. Wróżka przepowiedziała mi ze będę miała corke ale dopiero po 30stce. W grudniu skończyłam 30 lat wiec może wróżba się sprawdzi [emoji110][emoji28]
 
Dziewczyny przypominam o dopisaniu się do listy: Link do: Lista wrześniówek 2020

@Dwa+Trzy @Preggers mam tak damo jak Wy. Mam dwóch chłopców i teraz czuję dziewczynkę. Tylko nie wiem czy dlatego, że serio to jest dziewczynka czy dlatego że bardzo chcę mieć córkę. Jak oglądam rzeczy dla maluchów to tylko dziewczynkowe. A z drugiej strony staram sobie wmówić, że to może być jednak trzeci chłopiec, żeby się nie rozczarować za bardzo.
W pierwszej ciąży jak tylko zrobiłam test czułam że będzie syn, gadałam odruchowo do niego groszek, w sklepach jakoś nie mogłam patrzeć na dziewczęce ciuszki, zawsze tylko chłopięce a najlepsze, że jeszcze nim w ogóle zaczęliśmy się starać, nawet parę lat wstecz to zawsze chciałam tylko dziewczynkę. Teraz chyba też bym chciała znowu synka 💕
 
reklama
Zawsze wyobrażałam sobie siebie jako mamę dwóch córek, sama też chciałam mieć siostrę. Taki trochę szok. Ale mam już dziewczynkę, a mąż chciałby syna. Choć wiadomo - najważniejsze by było zdrowe.
Zobaczymy, ciekawa jestem.
Kompletnie nie mam pomysłu na imie męskie.
Ja nie mam wcale pomysłu na żadne imię 🤦‍♀️
 
Do góry