reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Mama1990 wiem że łatwo nam napisać nie martw się,każda z nas by się pewnie zamartwiała na Twoim miejscu ale pamiętaj to nie jest jeszcze przesadzone,z tymi wynikami różnie bywa...często się mylą.Kochana jeśli Cię nie stać na te droższe badania napisz, pomozemy Ci uzbierać chociaż trochę kwoty a może uda się cała...jest nas tu wiele każda z nas gdyby Ci przelała 10-20zl albo ile by tam mogła zawsze by Ci było lżej zrobić to badanie a byłabyś pewniejsza.
Super pomysł jestem za !!! Mam jak coś kontakt do dobrego lekarza od genetyki
 
reklama
Witam się po prenatalnych... musiałam ochlonac:rofl::rofl2: wszystko w porządku, nt 1.7 kość nosowa jest, przepływy ładne, serduszko bije ładnie, dzidziuś ma 6.34 czyli 12t5d a według om powinno być 11t6d więc usg wyszło super i zrobili mi ten test PAPPa ale ja nawet nie będę brała tego pod uwagę skoro usg wyszło ladne i tego będę się trzymac8-) aaa i mój cud na 80% jest dziewczynka więc moje przeczucia mogą się mylić ;):yes:Zobacz załącznik 950541
@olagie kochana badz dobrej myśli, skoro usg wyszło dobrze to tu są tylko statystyki... ściskam mocno i głowa góry:-*
gratulacje! Kobieto z tego samego dnia :)
to teraz Cie chwile po mecze, jesli mogę. Czy u Ciebie wszystko bylo widoczne?
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie!
Jeszcze nie wiem co zrobię, lekarz zaleca amniopunkcję, bo daje 100% pewność, ten drugi ten podobno nie.
Usg jak powiedział”rewelacja” przyziernosc w normie, kość nosowa widoczna.
Szczerze wam powie, że gdyby nie to że na NFZ z automatu robią pappa to nie zdecydowałabym się na nie!
Niepotrzebne stresy.
W pierwszej ciąży nie robiłam, bo usg wyszło dobrze i przynajmniej nie myślałam w ogole o tym.
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie!
Jeszcze nie wiem co zrobię, lekarz zaleca amniopunkcję, bo daje 100% pewność, ten drugi ten podobno nie.
Usg jak powiedział”rewelacja” przyziernosc w normie, kość nosowa widoczna.
Szczerze wam powie, że gdyby nie to że na NFZ z automatu robią pappa to nie zdecydowałabym się na nie!
Niepotrzebne stresy.
W pierwszej ciąży nie robiłam, bo usg wyszło dobrze i przynajmniej nie myślałam w ogole o tym.
Lekarz zaleca Ci amio bo to jest kolejny krok na NFZ. Państwowa służba zdrowia nie refunduje testów za kasę. A wiesz na pewno jak często kończy się amio.
 
@olagie dokładnie ja też mam na NFZ i zrobili mi z marszu a normalnie nie robilabym ale wiem że to statystyki i nie będę się przejmować, przynajmniej teraz... Ja myślę że skoro usg jest rewelacja kość nosowa widoczna i nt w normie to PAPPa po prostu kolejny raz się myli jak to często się zdarza...
 
reklama
Do góry