reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

@olagie, wlasnie byłam u mojego lekarza, powiedziałam mu o tobie, powiedział, ze takie statystyki nie sa miarodajne i ze masz zupełnie sie nie przejmować i zanim zrobisz amnio, żebyś zrobiła nifty/sanco. On twierdzi, ze jesli usg jest ok, to możliwość ze jednak bedzie zd jest nikłe, znikome. A lekarz dobry. Ten z najlepszych w Polsce ;)
 
reklama
@olagie, wlasnie byłam u mojego lekarza, powiedziałam mu o tobie, powiedział, ze takie statystyki nie sa miarodajne i ze masz zupełnie sie nie przejmować i zanim zrobisz amnio, żebyś zrobiła nifty/sanco. On twierdzi, ze jesli usg jest ok, to możliwość ze jednak bedzie zd jest nikłe, znikome. A lekarz dobry. Ten z najlepszych w Polsce ;)

Dzięki @dory ;)
Wizytę u swojego lekarza mam za tydzień, zobaczę jeszcze co on mi powie.
Kurcze ten nifty 2500
 
Dzięki @dory ;)
Wizytę u swojego lekarza mam za tydzień, zobaczę jeszcze co on mi powie.
Kurcze ten nifty 2500
sanco konkretnie to 2100 w wawie, nie wiem skąd jesteś, bo mówimy o tym samym badaniu, ale nifty maja poza polska i dopłaca sie do przesłania krwi zagranicę, a sanco jest normalnie polskie, wyniki ogarniaja w wawie.
 
Olagie nie zamartwiaj się na zapas, choć wiem, że trudno. Podam Ci przykład kuzynki męża - jej trzecia ciąża, dwie pierwsze ok, a teraz zarówno usg jak i pappa wyszły jej złe - zrobiła amniopunkcję bo nie stać jej było na te płatne badania i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dzieciątko zdrowe, badanie bez jakichkolwiek komplikacji. Także głowa do góry [emoji8][emoji8]
Ja w poprzedniej ciąży miałam zaś złe wyniki USG, a dokładnie pomiaru NT, zrobiłam pappa i wykluczyło mi jakiekolwiek wady.

Jaki miałaś wynik nt, pamiętasz może? Ja czekam na swoje wyniki, myślę że w pojutrze lub w czwartek już powinny być, też mnie strach zżera.
 
Witam się po prenatalnych... musiałam ochlonac:rofl::rofl2: wszystko w porządku, nt 1.7 kość nosowa jest, przepływy ładne, serduszko bije ładnie, dzidziuś ma 6.34 czyli 12t5d a według om powinno być 11t6d więc usg wyszło super i zrobili mi ten test PAPPa ale ja nawet nie będę brała tego pod uwagę skoro usg wyszło ladne i tego będę się trzymac8-) aaa i mój cud na 80% jest dziewczynka więc moje przeczucia mogą się mylić ;):yes:Zobacz załącznik 950541
@olagie kochana badz dobrej myśli, skoro usg wyszło dobrze to tu są tylko statystyki... ściskam mocno i głowa góry:-*
Gratulacje [emoji7] to trzy dziewczynki na forum póki co chyba [emoji6]
 
reklama
sanco konkretnie to 2100 w wawie, nie wiem skąd jesteś, bo mówimy o tym samym badaniu, ale nifty maja poza polska i dopłaca sie do przesłania krwi zagranicę, a sanco jest normalnie polskie, wyniki ogarniaja w wawie.

Kurcze nie znam się ba tych badaniach, w zaleceniach mam amniopunkcję, cff Dna
 
Do góry