reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jutro ma być wątek zamknięty! :)
Przejrzę jutro te wszystkie nicki i zobaczę kto tam w ogóle się nie udziela, bo widziałam mnóstwo osób, których nawet nie kojarzę.
Także dla wszystkich obserwatorów z zewnątrz, przykro mi znajdźcie sobie inne rozrywki :) buziaki :*
Pamiętajcie i o mnie proszę jak będziecie się przenosić, ktoś wykasował mnie z tabelki, a @Kara88 chyba przegapiła moja prośbę o ponowne dopisanie.
Ja dziś prenatalne o 11. Mam już stresa. Trzymajcie kciuki, proszę [emoji4]
Trzymam kciuki, daj znać gdy będziesz po[emoji4]
Pamiętam jak p doktor mówił że widać pęcherz moczowy, ale na opisie z badań nie ma tego :)

A ja mam pytanie odnośnie tsh, czy któras z was po badaniu dostała skierowanie do endokrynologa i jaki wynik mialyscie że tak się stało? Ktoś zna może prawidłowe normy w ciąży w pierwszym trymestrze?
Normą dla kobiet w ciąży jest gdy TSH utrzymuje się w okolicach 2. Ja na początku miałam 7, po tygodniu bez brania leków wyszło 5, endokrynolog zalecił Eutyrox100 i teraz po miesiącu brania TSH = 2. W poniedziałek mam wizytę kontrolną to zobaczymy co powie.
 
reklama
Ja też mam 15 prenatalne :)a co do pęcherza ostatnio jak byłam na zwykłej wizycie to było widać pęcherz moczowy i pokazywała taką mała kropeczkę i nawet coś tam ponaciskala i pokazywalo że ukrwiony jest :tak:
 
Pamiętajcie i o mnie proszę jak będziecie się przenosić, ktoś wykasował mnie z tabelki, a @Kara88 chyba przegapiła moja prośbę o ponowne dopisanie.Trzymam kciuki, daj znać gdy będziesz po[emoji4]Normą dla kobiet w ciąży jest gdy TSH utrzymuje się w okolicach 2. Ja na początku miałam 7, po tygodniu bez brania leków wyszło 5, endokrynolog zalecił Eutyrox100 i teraz po miesiącu brania TSH = 2. W poniedziałek mam wizytę kontrolną to zobaczymy co powie.
Dopisałam, nie martw się[emoji16] @Mama1990 ma aktualną listę[emoji6]
 
Ja też mam 15 :-) ale nie nastawiam się na poznanie płci, choć nie ukrywam, że jestem ciekawa :-) może zaczęłabym się pomalu zastanawiać nad imieniem bo mam z tym problem heh
Bardziej się zastanawiam jak mi krew pobiora bo obecnie obie ręce po badaniach całe w krwiakach
 
Ja co wejdę na tabelkę to mam inną lp. No i znika imię Franek. Trzy razy już uzupełniałam. Może ja coś knoce i źle zapisuje. :):):);):)
 
reklama
Ja poszlam na l4 i leżę pod kocykiem.
Lekarka przepisała mi na katar sol morska izotoniczna, na gardło isla cassis, argentin spray do gardła. Wit c, doraznie mówiła że mogę paracetamol. Ew leki linii *spam*
Ten argentin spray do gardła to ma moc :) ostatnio pani w aptece mi poleciła i jak dla mnie extra :)

My odbębniliśmy to, z czym tak długo zwlekaliśmy. Dwie babcie już poinformowane.
Moja Mama w sumie dowiedziała przedwczoraj. Mega się stresowałam, bo bardzo przeżywała moje dwa poronienia. Najpierw się wystraszyła, ale jak jej powiedziałam, że to już teoretycznie 4 miesiąc i najgorsze za mną, że jestem pod bardzo dobrą opieką, mam odpowiednie leki i badania prenatalne wyszły bardzo dobre, to odetchnęła z ulgą :-)
Teściowa dowiedziała się dzisiaj. Prawie się posikała ze szczęścia, bo ma trzech synów i niedawno dowiedziała się, że w lipcu urodzi jej się pierwsza wnuczka (brat mojego K z dziewczyną też się spodziewają dziecka) no i teraz we wrześniu druga :-)
Tata mojego Narzeczonego niestety zmarł niecałe 1,5 roku temu, a mój mieszka na drugim końcu świata i nie wiedziałam się z nim na żywo od 8 lat. Jednak mam z nim bardzo dobry kontakt i niedługo go też poinformuję chociaż wiem, że będzie ciężko, bo będą łzy i mega wzrusz. Trochę skomplikowana sytuacja, ale takie życie. Moja Mama ma faceta od 10 lat już prawie. Naprawdę super jest, uwielbiam gościa i niewątpliwie jest dla mnie jak rodzina. Mojej siostry synek mówi do niego dziadek, bo jak się domyślacie to tego biologicznego nie zna. Tylko, że moja siostra mają zupełnie inne relacje z Tatą. Można powiedzieć, że właściwie to nie mają żadnych relacji. Ja wiem, że mój Tata na pewno kiedyś wróci i sama nie wiem, czy moim dzieciom tłumaczyć to, czy pozwolić życiu się samemu toczyć. Absolutnie nie będę miała problemu żeby moje dzieci mówiły do faceta mojej Mamy "dziadek", ale co powiem potem jak zjawi się mój tata?

Po prostu dziecko będzie miało więcej dziadków :) i dziadkowie będą szczęśliwi i dziecko :)

Ja tez wczoraj trafiłam do szpitala, też plamienie, ale również bez bóli i z dzidzią w porządku. I nas dziś wypuścili[emoji4] tylko na L4 kazali iść więc 2tyg narazie mam odpoczywać i luteina tabl dopochwowo i będzie dobrze. Zdrówka dla Was i odpoczywajcie!

Ja po luteinie przestałam plamić. Ale też do pracy nie chodzę. Liczę że teraz na wizycie pozwoli mi zmniejszyć dawkę do jednej, bo nienawidzę tej dopochwowej...

Ja dziś prenatalne o 11. Mam już stresa. Trzymajcie kciuki, proszę [emoji4]
Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :)

Kciuki zaciśnięte i czekamy na wieści :-)
Silna grupa szykuje się na 13 i na 15 na prenatalne z tego co pamiętam

Ja w tej grupie na 13 ;)
 
Do góry