reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt[emoji177] Ja swoją mam dopiero 19.03 - te 3 tyg. czekania mnie dobijają [emoji4] plus jest chociaż taki, że usg mam robione ba każdej wizycie [emoji4]
 
A tak z ciekawości. Teraz to jest jakiś standard opieki okołoporodowej, że badań tak mało zlecają? Ja mam z reguły 3 na każdą wizytę.
 
Cześć dziewczyny [emoji16] ja dziś nie mam mocy... Muszę posprzątać dom, ale jakoś nie mam siły [emoji85] pogoda tez straszna :/
Czy wy tez musicie w nocy tak często chodzić do toalety? Budzi mnie niby pełen pęcherz, a jak ide do wc to wyleci kilka kropel i koniec .. [emoji85] dziś z 4 razy w nocy wstawałam [emoji23]
 
Dziewczyny, pamiętajcie też o mnie :) czytam Was namiętnie, ale czasu brakuje na odpisanie. Często nawet już mam coś odpisane, muszę przerwać, a potem temat nieaktualny [emoji16]

@jurczux powodzenia, kciuki zacisniete. Daj znać [emoji846]

@Martitka5 tak, może być widoczny, ale nie musi. Ja miałam w poprzedniej ciąży odwrotnie. Pęcherz dziecka był za duży. Lekarka bała się, że to wada genetyczna. Matko, co ja wtedy przeżyłam. A ostatecznie okazało się że dzidziuś się po prostu jeszcze nie wysikal.

U nas na razie pięknie. Ogarnęłam mieszkanie, gotuję obiad czekam aż mi się dziecko zbudzi i jedziemy do koleżanki na kawkę. Przyjemny dzień się zapowiada [emoji3526]

I prenetalne już za 4 dni. Z jednej strony się cieszę, z drugiej okropnie stresuję.

Macie jakieś sposoby domowe na ból ucha?? Boli mnie i promieniuje do gardła. (albo z gardła do ucha) już dobry tydzień. Myślałam że samo przejdzie, ale nie chce odpuścić...
 
reklama
Do góry