reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Nie ma już żadnego werandowania, przyzwyczajania do powietrza (wtf), to relikty przeszłości :) no poniżej - 10 sie nie wychodzi z takimi maluchami i to chyba jedyna zasada
 
reklama
Dziękuję ślicznie! U mnie zapowiada sie bardzo ekscytujacy dzien, az juz nie mogę spać. O 10 dostajemy kluczyki do mieszkania, o 12 USG z narzeczonym. A później przyjeżdża rodzinka z niemiec, lepszego dnia kobiet wymarzyc sobie nie mogłam. Życzę wszystkim również miłego dnia, każdemu, bez wyjątku. Mniej nerwów przede wszystkim, mdłości, samych przyjemności ♡

Super ! To napewno będzie udany dzień dla Ciebie [emoji4]
 
Nie ma już żadnego werandowania, przyzwyczajania do powietrza (wtf), to relikty przeszłości :) no poniżej - 10 sie nie wychodzi z takimi maluchami i to chyba jedyna zasada
Ja się jeszcze trzymam tego że poniżej 15 stopni czapka jakaś [emoji23] u nas spacer pierwszy był w krótkim rampersie i czapeczce[emoji85][emoji23] ale tylko pierwszy[emoji23]
 
Ja się jeszcze trzymam tego że poniżej 15 stopni czapka jakaś [emoji23] u nas spacer pierwszy był w krótkim rampersie i czapeczce[emoji85][emoji23] ale tylko pierwszy[emoji23]
Ja czapke córce zakładam zazwyczaj jak sama czuje ze bym chętnie założyła ;) ewentualnie jak mocno wieje bo moja córka tego nie lubi. Ale u mnie to zimny chów czego nie może przeżyć moja teściowa [emoji23][emoji23]
 
1016lew jak dla mnie wytrzymały, nie mam zastrzeżeń. Polecam obejrzeć:) Ja mam mega nierówne chodniki, dziurawe więc dla mnie musiała być przede wszystkim dobra amortyzacja. Jedyny minus - waga.

Marii też tak chowam, u nas w domu chłodno a młoda lata boso, a z czapeczka zawsze mam problem że nie wiem kiedy, bo ja bym mogła nosić zawsze a mąż nigdy więc znalazłam artykuł w którym było napisane że 15 stopni jest granica [emoji23] chyba że w lato i nie wieje, to wiadomo. Z rozsądkiem:)
 
Cześć dziewczyny!
W końcu nadrobiłam - ponad 30 stron od wczoraj, hehe ;) a tylko po południu ikea zaliczona i wieczorem nowy serialik rozpoczęty. Teraz „Gotham” na tapecie, wciąga skubany :D
@Baciombre1984 @Mamawrzesniowa gratuluje udanych wizyt :D
Co do porodu, ekhm.. ja taka dzielna byłam i cały czas obstawiałam ze urodzę naturalnie. Jak się siostra 2 miesiące przede mną umeczyla to zmieklam ;) i tak sytuacja rozwiązała się sama i było konieczne cc przed terminem. Także tyle w temacie pisania planu porodu itd :D a mnie mój mąż mówi ze podświadomie mam taki wilczy apetyt od samego początku. Zawsze byłam drobna, wiecznie 43-45kg na 160 wzrostu i synek urodził się z hipotrofia mimo ze przybrałam w ciąży wzorowo. Teraz mam w głowie całe to odżywianie bo a nóż widelec pomoże i kolejne będzie z normalna masą? Człowiek sobie różne rzeczy do głowy wbija :D
Miłego świętowania Kobietki!!!
 
reklama
A wlasnie dziewczyny, odnośnie spacerów - czy od razu mozna wychodzić, czy sie czeka jakiś czas na wychodzenie na spacery? Jesli rodzimy we wrześniu, to w październiku spaceru juz czy jak to wyglada?

Ja urodziłam początkiem stycznia. Ze względu, że córka wcześniak pierwszy spacer poczetek lutego. A po pierwszych 2 tyg mogliśmy robić tzw werandowanie. Czyli ubieralismy się jak na wyjście i otwieralismy balkon.
 
Do góry