reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Nie ma już żadnego werandowania, przyzwyczajania do powietrza (wtf), to relikty przeszłości :) no poniżej - 10 sie nie wychodzi z takimi maluchami i to chyba jedyna zasada
 
reklama
Dziękuję ślicznie! U mnie zapowiada sie bardzo ekscytujacy dzien, az juz nie mogę spać. O 10 dostajemy kluczyki do mieszkania, o 12 USG z narzeczonym. A później przyjeżdża rodzinka z niemiec, lepszego dnia kobiet wymarzyc sobie nie mogłam. Życzę wszystkim również miłego dnia, każdemu, bez wyjątku. Mniej nerwów przede wszystkim, mdłości, samych przyjemności ♡

Super ! To napewno będzie udany dzień dla Ciebie [emoji4]
 
Nie ma już żadnego werandowania, przyzwyczajania do powietrza (wtf), to relikty przeszłości :) no poniżej - 10 sie nie wychodzi z takimi maluchami i to chyba jedyna zasada
Ja się jeszcze trzymam tego że poniżej 15 stopni czapka jakaś [emoji23] u nas spacer pierwszy był w krótkim rampersie i czapeczce[emoji85][emoji23] ale tylko pierwszy[emoji23]
 
Ja się jeszcze trzymam tego że poniżej 15 stopni czapka jakaś [emoji23] u nas spacer pierwszy był w krótkim rampersie i czapeczce[emoji85][emoji23] ale tylko pierwszy[emoji23]
Ja czapke córce zakładam zazwyczaj jak sama czuje ze bym chętnie założyła ;) ewentualnie jak mocno wieje bo moja córka tego nie lubi. Ale u mnie to zimny chów czego nie może przeżyć moja teściowa [emoji23][emoji23]
 
1016lew jak dla mnie wytrzymały, nie mam zastrzeżeń. Polecam obejrzeć:) Ja mam mega nierówne chodniki, dziurawe więc dla mnie musiała być przede wszystkim dobra amortyzacja. Jedyny minus - waga.

Marii też tak chowam, u nas w domu chłodno a młoda lata boso, a z czapeczka zawsze mam problem że nie wiem kiedy, bo ja bym mogła nosić zawsze a mąż nigdy więc znalazłam artykuł w którym było napisane że 15 stopni jest granica [emoji23] chyba że w lato i nie wieje, to wiadomo. Z rozsądkiem:)
 
Cześć dziewczyny!
W końcu nadrobiłam - ponad 30 stron od wczoraj, hehe ;) a tylko po południu ikea zaliczona i wieczorem nowy serialik rozpoczęty. Teraz „Gotham” na tapecie, wciąga skubany :D
@Baciombre1984 @Mamawrzesniowa gratuluje udanych wizyt :D
Co do porodu, ekhm.. ja taka dzielna byłam i cały czas obstawiałam ze urodzę naturalnie. Jak się siostra 2 miesiące przede mną umeczyla to zmieklam ;) i tak sytuacja rozwiązała się sama i było konieczne cc przed terminem. Także tyle w temacie pisania planu porodu itd :D a mnie mój mąż mówi ze podświadomie mam taki wilczy apetyt od samego początku. Zawsze byłam drobna, wiecznie 43-45kg na 160 wzrostu i synek urodził się z hipotrofia mimo ze przybrałam w ciąży wzorowo. Teraz mam w głowie całe to odżywianie bo a nóż widelec pomoże i kolejne będzie z normalna masą? Człowiek sobie różne rzeczy do głowy wbija :D
Miłego świętowania Kobietki!!!
 
reklama
A wlasnie dziewczyny, odnośnie spacerów - czy od razu mozna wychodzić, czy sie czeka jakiś czas na wychodzenie na spacery? Jesli rodzimy we wrześniu, to w październiku spaceru juz czy jak to wyglada?

Ja urodziłam początkiem stycznia. Ze względu, że córka wcześniak pierwszy spacer poczetek lutego. A po pierwszych 2 tyg mogliśmy robić tzw werandowanie. Czyli ubieralismy się jak na wyjście i otwieralismy balkon.
 
Do góry