reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

To moja pierwsza ciąża i choć zakochałam sie w jednym z wózków w sklepie, sama rozważam opcje zakupu używki. Cena duzo mniejsza, bo o wieksza połowę. A w dodatku kolezanka ma do sprzedania, po jednym dziecku, znam ludzi wiec też tak inaczej. Co prawda wózek nie jest w 100% taki jak chciałam, ale najważniejsze zeby sie dobrze prowadził. Dylemat mam [emoji848]
@marii19 nie chce się napalać jak szczerbaty na suchary ;) ale ale... ;)

Możecie mnie zlinczować, ale teraz postanowiłam kupić używany wózek, bo poprzedni używałam pół roku tylko i z wygody na spacerówkę się przerzuciłam, a używki mega zadbane za połowę ceny ;) ogólnie teraz mam luźniejsze podejście do wyprawki, ale do samej ciąży to już nie[emoji848] to jest dzicz.

Muszę w końcu na kompa wejść i tę wątki dodać, aplikacja spoko ale jak widać nie wszystko obsługuje ;)
 
reklama
Dla mnie to nie problem, ubranka i meble używane czy wózki, zabawki, dzieci tak szybko rosną, że nie mają kiedy poniszczyć, chyba, że większe :p Ale stać mnie na nowy wymarzony wózek i kupuje go z nadzieją, że nie jedno dziecko w nim pojeździ, a poza tym to tatuś na pewno by się nie zgodził na używany ;)
 
@marii19 nie chce się napalać jak szczerbaty na suchary ;) ale ale... ;)

Możecie mnie zlinczować, ale teraz postanowiłam kupić używany wózek, bo poprzedni używałam pół roku tylko i z wygody na spacerówkę się przerzuciłam, a używki mega zadbane za połowę ceny ;) ogólnie teraz mam luźniejsze podejście do wyprawki, ale do samej ciąży to już nie[emoji848] to jest dzicz.

Muszę w końcu na kompa wejść i tę wątki dodać, aplikacja spoko ale jak widać nie wszystko obsługuje ;)
Jeśli masz jakąś fajną używke to super:) też mam luzniejsze podejście, do ciąży, do wszystkiego. Cieszę się z tego [emoji23]
 
Ja też kupowałam używany wózek - gondolę, spacerówkę nową. Kupiłam nowy materacyk i wyściółkę, a reszty dziecko nawet nie dotyka.
 
Ja doszłam do wniosku, że gondolę po córce będę używać. Praktycznie niezniszczona, a oglądając teraz wózki to aż tak bardzo wyglądowo przez te 8 lat się nie zmieniło, więc wstydu nie będzie:) Mam 3 w 1 i najwyżej później spacerówke kupię, bo widać że ta która mam trochę była używana:) kolorystycznie też jest neutralna więc nawet dla chłopaka może być.
 
Ja myślałam nad używanymi, ale gdy sie rodzice dowiedzieli, to stwierdzili, ze chce im zabrać radość z kupowania wózka dla wnuka. No, ale na razie za wcześnie. Mialam mieć prenatalne za tydzień, bo myślałam ze wtedy kończę 12 tydzień, ale źle policzył lekarz, a ja po nim, wiec za tydzień kończę dopiero 11 tydzień i prenatalne mam 11 marca w luxmedzie, a 15 w prywatnej klinice.
Musze zacząć ćwiczyć jakąś medytacje czy cos, bo osiwieje do tego czasu.
 
Już mam wózek po córce więc nie kupuje nowego.

Dory może jakieś książki, seriale? Zajmij się czymś:)
 
Już mam wózek po córce więc nie kupuje nowego.

Dory może jakieś książki, seriale? Zajmij się czymś:)
zajmuje się czymś. Co 2 dzień latam do lekarzy sprawdzać czy wszystko ok, a pozostałe dni leżę w łóżku i oglądam nerflixa. Nic to nie daje, cos mnie ciągnie i każdego dnia czytam historie matek które urodziły chore dzieci, nakręcam sie jak wariatka :)
 
zajmuje się czymś. Co 2 dzień latam do lekarzy sprawdzać czy wszystko ok, a pozostałe dni leżę w łóżku i oglądam nerflixa. Nic to nie daje, cos mnie ciągnie i każdego dnia czytam historie matek które urodziły chore dzieci, nakręcam sie jak wariatka :)
To poszukaj bardziej wciagajacych seriali!:p myślę, że uspokoisz się jak będziesz czuła ruchy- dopiero wtedy przestałam tak niecierpliwie czekać na wizyty. :*
 
reklama
A ja w poniedziałek ide na jeszcze jedno usg tym razem lux-med :D Mam nadzieję że bobasek tym razem się lekko rozkraczy i pokaże co tam chowa :D Może też lepszy sprzęt będzie bo fotki z ostatniego USG trochę słabe a chciałabym włożyć jedno w rameczkę :)
 
Do góry