reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja bym chciała juz cokolwiek kupić, ale wciąż sobie tłumaczę: a co jesli cos bedzie nie tak?
I nie kupuje nawet najmniejszej rzeczy. Padne do tych prenatalnych i nadal myślę nad tymi badaniami Sanco.
Też nic jeszcze nie kupuje, dużo czasu jeszcze przed nami więc spokojnie ze wszystkim zdążymy [emoji4] czekam, aż poznamy płeć i może wtedy pomału zacznę.
@czarnulka28 spokojnie czarny ze złotym stelażem jak najbardziej pasuje dla chłopca ;-)
Też tak uważam [emoji6]

Ja kompletnie nie mam żadnego typu co do wózka, na pewno najważniejszą i decydującą kwestia będzie waga, im lżejszy tym lepszy.
 
Dla mnie najważniejsza duża gondola i zależy mi na pompowanych kołach, ale widzę, że ciężko w tych co mi się podobają :/
 
Też nic jeszcze nie kupuje, dużo czasu jeszcze przed nami więc spokojnie ze wszystkim zdążymy [emoji4] czekam, aż poznamy płeć i może wtedy pomału zacznę.Też tak uważam [emoji6]

Ja kompletnie nie mam żadnego typu co do wózka, na pewno najważniejszą i decydującą kwestia będzie waga, im lżejszy tym lepszy.
Ja tez jestem zwolenniczka małych i lekkich. Ja non stop jeżdżę i lekki składany wózek to podstawa. Mój poprzedni był rewelacyjny malutki leciutki. Ten co wybrałam tez jest taki lekki i delikatny
 
Ja mam rewelacyjną spacerowke mutsy nexo, to jest wygoda. Mały zwinny, super sie sklada i ładny :)
Ja tez jestem daleka od kupowania, mysle ze gdzies po polowie zacznę cos myśleć. Po drugich prenatalnych. Teraz te reklamy mi sie wyswietlaja namietnie z tymi rzeczami dla dzieci :p wujek google słucha i sam podpowiada czego mi trzeba :p
 
reklama
Pompowane kółka to dobro w wózkach, łatwiej według mnie na śniegu, większa amortyzacja na nierównych chodnikach, dobrze sprawdzają się po prostu w trudniejszym terenie ;) spacerówki nie zdążyłam się jakoś po córce pozbyć więc jest, a byla grafitowa, bo taka mi się podobała i już ;)
W tej ciąży śnił mi się syn, tak jak w pierwszej Córka, ogólnie jakoś gdzieś tam przez głowę przemyka "On", a prenatalne dopiero 13... masakra zaczyna mi się udzielać xD
 
Do góry