reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny powiem Wam ,że ten stres przed każdą wizytą to masakra, jak byłam w 6 tyg to myślałam tylko o tym aby był już 12 to będe spokojna, teraz jestem w 12 to myśle ojejku ja już by był 16-18 to będzie super o_O:). Czy tak już będzie do końca ciąży nigdy nie będe spokojna.:unsure:
 
Hej. Ja dziś o 14 wizytuje. Nie stresowałam się póki tu nie zajrzałam :D stres miesza się z ekscytacją. Nie mogę się doczekać :) 3 tygodnie tak szybko zleciały a dopiero wyszłam z gabinetu i myślałam ileee jeszcze do następnej wizyty :p a wieczorem mam endokrynologa.
 
Hej dziewczyny gratulacje udanych wizyt dużo widzę chłopców się wykluło heheh jakiś chłopięcy wrzesień.
Powodzenia dla wizytujących dziś mamuś.

U mnie dziś 14 tydzień się zaczął i mdłości ani myślą odpuszczać dalej zygam najgorsze są wieczory. No i ranki taz fatalne ogólnie wszystko jest fatalne jak człowiek tak się czuje. Mam już dość bo to nie ciąża tylko męka. Jestem słaba przez to zrobić pranie czy obiad to wyczyn roku w domu nie sprzątałam od 2 miesięcy robi to mąż. Ja ogólnie lubiłam okres ciąży bo w poprzednich czułam się świetnie miałam mnóstwo energii, wyglądałam pięknie, przytyłam 7-9 kg i do końca mieściłem się w rozmiarze s. Teraz jest fatalnie marze tylko alby to się już skończyło bo psychicznie i fizycznie nie wyrabiam.
 
Witam się z wami wrześniowe mamusie <3 i my mamy termin - na 7 września :) prenatalne mam w sobotę. W zeszły czwartek wyszłam ze szpitala, krwawienia.. W niedzielę znow plamilam dlatego przed wczorajszą wizyta drzalam. Serduszko bije jest wszystko w porządku <3 a na prenatalnych mam nadzieję że zobaczymy już więcej :)
 
reklama
Do góry