reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Też tak mam. Czasem jest ok, a za chwilkę zakładam bluzę bo mi strasznie zimno.

I ja również momentami jest mi tak gorąca ze mam ochotę wejść do lodowki za moment tak zimno ze ubieram się w bluzę ciepłe skarpetki i wskakuje pod dwa koce... również się kiepsko czuje mdlosci, cukier spada a najgorsze jest to ze ciągle mam ssanie w zoladku jakbym była ciągle głodna nawet 15 min po jedzeniu.to jestoją okropne z pierwszej ciąży czułam się świetnie zero objawów,zero mdlosci tylko brzusio rosl a teraz czuję się fatalnie
 
Oby i u mnie zakrólował hehe
Mam dwie córy, mąż ocipieje jak będzie trzecia
Ja liczyłam na dziewczynkę, ale się przeliczyłam [emoji23] drugi chłopczyk najprawdopodobniej [emoji3] ale też jestem zadowolona. Pierwszy jest synusiem mamusi, taki przytulasek i całusek [emoji3] więc nie pogardzę wcale druga porcja takiej miłości [emoji3]
 
Oooo mamy kolejną dziewczynkę :) Aldona gratuluję!

Cześć nowym mamusiom.
Nie wiem jak to się robi tutaj ale może warto by było założyć jakieś osobne tematy np. badań prenatalnych albo innych? bo inaczej się pogubimy laski :
 
Oooo mamy kolejną dziewczynkę :) Aldona gratuluję!

Cześć nowym mamusiom.
Nie wiem jak to się robi tutaj ale może warto by było założyć jakieś osobne tematy np. badań prenatalnych albo innych? bo inaczej się pogubimy laski :
Też jestem za. W każdej chwili można powrócić i przeczytać to co nas szczególnie interesuje. Może jakiś wątek z brzuszkami, bo dużo dziewczyn też wstawiało swoje zdjęcia.
 
No niestety skierowania w z lux-med można tylko realizować w lux-med. Innych nie przyjmują :( to jest słabe ale z można sie bezpośrednio za to dostać do specjalisty i szybko dostać skierowania :D
A co do mojego lekarza to mam internetowa kartę ciąży i w niej wszystkie skierowania są aktywne :)
Ja nadal nie rozumiem. To ile masz skierowań np na USG 11-13 tydzień? Więcej niż 1 Ci ten 1 lekarz wypisał?
 
reklama
Do góry