reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@whew_o mnie rwie lewa strona, ale na razie jakoś z tym żyję:/
No mnie też lewa aczkolwiek czasami prawa . Ciężko mi jest wstać, usiąść , położyć się , przekręcić się , pochylić katorga :/ jestem od dawna na chorobowym nie przemeczam się nie dźwigam nie wiem jak sobie zaradzić . Idę dzisiaj na wizytę to może pani da mi chociaż jakaś maść [emoji25]
 
Ja mialam rwe kulszowa w pierwszej ciąży ale jak mialam atak to wyladowalam na tydzień w szpitalu bo nie mogłam chodzić, taki ból. Jeśli tylko boli ale da się chodzić i jakoś funkcjonowac to chyba nie rwa kulszowa.
 
Ja mialam rwe kulszowa w pierwszej ciąży ale jak mialam atak to wyladowalam na tydzień w szpitalu bo nie mogłam chodzić, taki ból. Jeśli tylko boli ale da się chodzić i jakoś funkcjonowac to chyba nie rwa kulszowa.
Z chodzeniem też problem strasznie boli aż ciągnę ta nogę za sobą , może to jakiś ucisk na jakiś tam nerwoból no nie wiem
 
Z chodzeniem też problem strasznie boli aż ciągnę ta nogę za sobą , może to jakiś ucisk na jakiś tam nerwoból no nie wiem

Jesli jest bardzo zle to lepiej iść na izbe. Ja mialam konsultacje z neurologiem wtedy też. Jak sie przewróciłam z bólu to ledwo doszlam do telefonu zeby po męża zadzwonić. W szpitalu dostalam pełno kroplowek nawet nie wiem z czym, tydzień leżenia i przeszło. Ale przez tydzien nie potrafiłam sama do ubikacji dojść, usiąść itp. Było kiepsko. Lepiej tego tak nie zostawiaj.
 
My dzisiaj zaczynamy 13 tydzień [emoji4]
Wizyta o 17.15, mam nadzieję, że każda z nas przyniesie dobre wieści.
powodzenia dziewczyny
 
reklama
Do góry