reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Cześć wszystkim
Witamy się w 10 tyg jutro wizyta trochę sie boimy bo to nasza trzecia ciąża po stracie
Na pokładzie mamy już 2,5 letnia dziewczynkę
Pozdrawiam i podczytuje Was namiętnie!
 
reklama
Cześć!
Ja już tez po prenatalnych ;) wszystko w porządku, wszystko na swoim miejscu- pobrali krew- wynik do 2 tyg(nawet nie wiedziałam, że jak na NFZ, to pobierają).
przyzierność 2- lekarz powiedział, że wszystko dobrze.Kość nosowa widoczna. Maluszek ma już 7,2
No i uwaga!
Prawdopodobnie 2 chłopak
 

Załączniki

  • E23203BA-2AD9-4245-81CB-19781B8DC773.jpeg
    E23203BA-2AD9-4245-81CB-19781B8DC773.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Cześć!
Ja już tez po prenatalnych ;) wszystko w porządku, wszystko na swoim miejscu- pobrali krew- wynik do 2 tyg(nawet nie wiedziałam, że jak na NFZ, to pobierają).
przyzierność też mi wyszła 2- ale lekarz powiedział, że wszystko dobrze. Kość nosowa widoczna. Maluszek ma już 7,2
No i uwaga!
Prawdopodobnie 2 chłopak
Gratulacje kochana, czyli na razie przewaga chłopców u nas na forum [emoji3]
Ja za dwa dni, rany ale stres hehe
 
Cześć!
Ja już tez po prenatalnych ;) wszystko w porządku, wszystko na swoim miejscu- pobrali krew- wynik do 2 tyg(nawet nie wiedziałam, że jak na NFZ, to pobierają).
przyzierność też mi wyszła 2- ale lekarz powiedział, że wszystko dobrze. Kość nosowa widoczna. Maluszek ma już 7,2
No i uwaga!
Prawdopodobnie 2 chłopak

no to mamy większość chłopców na razie :) Gratulacje przede wszystkim dobrych wyników


@EwamamaHani , witaj :) u nas juz teraz same dobre wieści :)
 
Cześć!
Ja już tez po prenatalnych ;) wszystko w porządku, wszystko na swoim miejscu- pobrali krew- wynik do 2 tyg(nawet nie wiedziałam, że jak na NFZ, to pobierają).
przyzierność też mi wyszła 2- ale lekarz powiedział, że wszystko dobrze. Kość nosowa widoczna. Maluszek ma już 7,2
No i uwaga!
Prawdopodobnie 2 chłopak
Gratulacje !!! To większość chłopców jak na razie. Ale już duży!
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny wizyt i bardzo gratuluję. Ja dopiero w piątek mam wizytę i normalnie świruję. Od kilku lat biorę leki na nadciśnienie. Teraz mam zmienione na dopegyt ale teraz jest niskie. No i glukoza wyszła podwyższona. Pewnie w piątek dostanę skierowanie na krzywą i zobaczymy co dalej.
 
reklama
Gratuluję wizyt. Super że ostatnio pojawiają się już tylko te dobre informacje:) Ja wczoraj rozpoczęłam 13 tydzień i moje objawy minęły jak ręką odjął:) wczoraj cały dzień chodziłam jak nakręcona. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej:)
 
Do góry