reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Moniczka super wieści z wizyty! :D
Kciuki zaciśnięte za pozostałe wizyty!
@Baciombre1984 tez mam wahania nastrojów. Z reguły jest lepiej niż przed klasycznym PMS ale czasami głupia pierdoła potrafi mnie zdenerwować i potrafię podnieść głos na synka albo się nagle rozpłakać :/
 
reklama
Tak, trzeba było w ciągu 7 dni z dowodem przyjechać do placówki. Mówię, mam L4 to mam czas. Zależało mi na tym bo zdarzyło się, że koleżanka przez kilka miesięcy nie dostawała wynagrodzenia bo księgowa zapomniała złożyć druk bodajże Z3. Szefowa na księgową, księgowa na szefową a dziewczyna bez wypłaty z rachunkami i kredytem :/ chciałam to kontrolować i wyszło mi takie coś ze od kilku dni nie mam L4 :/
 
Dzień dobry! Okazuje się że ja też muszę dziś do lekarza - zamiast w środę. Zarejestrowałam się na stronie ZUS PUE żeby mieć wgląd do L4 i okazało się że miałam do czwartku :/ muszę dziś, najpóźniej jutro do lekarza zajść żeby napisał mi zwolnienie od piątku... Nie wiem czy on coś pomieszał czy ja przy zapisywaniu się na wizytę, ale miałam farta że tam zajrzałam :/

mam profil zaufany i juz nawet się zalogowałam , ale nie mogę znaleźć info o wystawionych L4 ...pomozesz ?( edit- znalazłam :) mam do 8 marca i mam wpisanę, że mogę chodzić :) ) Dzieki za pomysł z tym sprawdzaniem

Narobiłyscie mi ochoty na colę , a tez piję od wielkiego dzwonu :sorry2:

@Agnieszka kw, życzę spełnionego życzenia urodzinowego >>> wyjścia do domu :)

@Mamadwojki27 , powodzenia z córką . A zabieg laserowy , czy normalne wycinanie ?

@moniczka2609 , super, ze wszystko ok


Ja ósemki górne usuwałam , jak nie byłam w ciąży , kilka lat temu , jedynie trzeba było panoramę ( rtg zrobić) . Znieczuleni miejscowe i po 10 min juz wracałam do domu. Nie wiem jak w ciąży , czy można ...


ja piję normalnie wszystko, wodę , soki ( max szklanke dziennie ) , herbate zwykłą , owocową , kawę z ekspresu . Jedynie latem pewnie będzie mnie cigneło to radlerków

U mnie do wizyty jeszcze 11 nocy , bo nocki najgorsze , głupoty mi się śnią

@asica.g , cześć :) dobrze mi się kojarzy Twój nick bo miałam w pierwszej ciąży koleżankę na innym forum ale ona była z USA
 
Ostatnia edycja:
Monika gratuluje synka :)
Ja też po wizycie na nfz, usg nie chcial robić ale go prosiłam i szybko mi machnął, dzidzia bardzo ruchliwa, wszystko wygląda ok. Cukrzycy nie mam na razie ale ciśnienie niestety za wysokie wiec ide dalej na konsultacje w tym temacie.
Ciągnie mnie dzis podbrzusze, brzuch mi szybko rośnie wiec pewnie dlatego.
Miłego dnia wszystkim no i czekamy na wieści z wizyt wieczorem :)
 
reklama
Mamawrzesniowa dziękuję bardzo :) Jutro mam mieć kolejne badanie USG i jak będzie lepiej, to jest szansa, że tak będzie i pojadę do domu.
 
Do góry