reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Moja ginekolog też by zabroniła [emoji39] ja nawet nie marzę o wakacjach, bo niewiadomo czy nie będę musiała leżeć. Zobaczymy jak ta moja szyjka będzie funkcjonowac [emoji39]
Ja się znowu boje o łożysko, moja zmora do końca życia wiec tez chce być w miarę blisko szpitala. Ciekawe jak w tej ciąży łożysko się ułoży, dwa razy miałam przodujące, raz przy ujściu, w drugiej na szczescie się podniosło.
 
reklama
Gdzie lecicie ? Mówiłaś lekarzowi? Mój jest trochę przeciwny ale to dlatego ze mówił ze to wiąże się ze zmiana flory bakteryjnej i można infekcje podlapac. Ale jak powiedziałam ze sprawdzone miejsce a nie hotel w ciemno to się zgodził. I albo mamę zabiore albo znajomych najlepszych żebym nie musiała nic robić heheh.

Ja tez mam większe owłosienie niż przed ciąża ale ja miałam tak poprzednio i chyba to później się zmieni po 4 miesiacu ogólnie tez mam jak na moja karnację i bardzo owłosiona ciemna łepetynę to słaby zarost na nogach czy rekach
Chorwacja [emoji108]... Ale tez domek chcemy wynająć blisko morza, jedzonko swoje...
Rezerwację mamy zrobioną ale na szczęście do końca maja można za free odwołać... Planujemy jechać na koniec czerwca czyli 27/28tydz...na 10dni.. I autem. Bo samolotem za duze ryzyko dla malucha przy mojej fobii. [emoji43]
 
My w tym roku odpuszczamy sobie wakacje, ja jakoś się boję ruszać gdzieś dalej z domu. W zeszłym roku pobudowaliśmy domek letniskowy, więc urlop poświęcimy na wykończenie, tak żeby w przyszłym roku jeździć już w jakieś ludzkie warunki:) Tzn. mąż będzie robił a ja będę z leżaka nadzorować:)
 
Czarnulka jak z nim i tym rozmawiałam to nie było krwiaka:) A w poprzedniej ciazy wchlonely mi się krwiaki do 15tc, więc zakładam że by go już nie było, jednak nie chce ryzykować, sam lot pewnie mnie zestresuje, nie będzie ruchów albo coś i będę panikowac a jednak grecką służbą zdrowia.. Nie odwazylabym się;). Rok temu byliśmy od 18 maja na Rodos i było idealnie, 30 stopni, w cieniu przyjemnie, nasza córka miała jak w raju:)
 
No mnie tez koleżanka straszy ze lot może zaszkodzić na łożysko. Ja w poprzedniej ciąży leciałam i nic się nie stało. Ale jakoś tez mam trochę obaw. Tylko mi szkoda dzieci moich bo ferie mieliśmy do doopy. Ale planuje zabrać mamusie a wtedy zawsze bezpieczniej heheh
 
Czarnulka jak z nim i tym rozmawiałam to nie było krwiaka:) A w poprzedniej ciazy wchlonely mi się krwiaki do 15tc, więc zakładam że by go już nie było, jednak nie chce ryzykować, sam lot pewnie mnie zestresuje, nie będzie ruchów albo coś i będę panikowac a jednak grecką służbą zdrowia.. Nie odwazylabym się;). Rok temu byliśmy od 18 maja na Rodos i było idealnie, 30 stopni, w cieniu przyjemnie, nasza córka miała jak w raju:)
My na początku czerwca to myśle ze 35 i ponad było. Ale ta wilgotność wyspowa jest dla mnie gorsza niż upał.
Tak z krwiakiem tez bym nie ryzykowala nawet jakby się wchłonął
 
Dziewczyny a macie może detektor tętna płodu? Ja nie miałam nigdy tego w poprzednich ciążach rodziłam w marcu obu i nie było upałów i jakoś nie czułam chyba potrzeby posiadania. Nie wiem czy warto się w to zaopatrzyć czy nie będę jeszcze bardziej się nakręcać jak nie usłyszę albo coś
 
My na początku czerwca to myśle ze 35 i ponad było. Ale ta wilgotność wyspowa jest dla mnie gorsza niż upał.
Tak z krwiakiem tez bym nie ryzykowala nawet jakby się wchłonął
Nie ma co przesadzać, jak mi się wchłonie to normalnie mogę żyć i można jechać na wakacje, mój lekarz by się zgodził. W poprzedniej ciazy też miałam krwiaki na początku i lezalam ale potem mogłam wszystko, ciąża jest bezpieczna :)
Jak z mamusia to wiadomo lepiej ;)
 
reklama
Do góry