reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hey a ja witam się dziś w 11 tygodniu ciąży czyli 10+0 :* jak ten czas szybko leci :)

Ja tez dzisiaj 10+0 [emoji8]

Trzymam kciuki za wizytujące!
Jak tam wasze objawy? Mi nic nie dolega i się zastanawiam czy w ogóle jestem w ciąży, wszystko przeszło. Nawet po przytulankach nie plamie.. i znowu zamiast się cieszyć to się denerwuje ;/

Co do wózka tez chciałam czarny, miałam już wybrany model, ale brat mi powiedział, ze wózek mi da, a ma biało-szary ładny, wiec chyba skorzystam :)

Miłego dnia mamuśki [emoji8]
 
reklama
Cały dzień wczoraj i dziś mi tak smutno. Kocham już swojego Natanka ale przykro mi miała być Nina. Jeszcze jak to pierwsze dziecko albo nawet drugie. A tak jak już nie ma szans na córkę bo to ostatnia ciąża to trochę slabo
U mnie ten jednym typem był Natan ale mój mąż kategorycznie powiedział nie, a synowi się podoba. Ale raczej zostanie Filip, poszliśmy na kompromis choć mąż mi cały czas wymyśla inne hehe[emoji16]

@Katee u mnie 9 lat...i o dziwo mam tamten wózek[emoji16] gondola była ok ale spacerówka tragedia....a fotelik do samochodu to chyba już za stary, bo te plastiki jak czytałam mają ileś lat tylko "przydatności". Więc ja raczej będę szukała używanego niezniszczonego i tyle[emoji39]
 
Cześć dziewczyny, ale u nas brzydka pogoda. My też mamy szary (środek biały) po Starszaku. Urodził się w maju i całe upalne lato w nim spędził. Choć nasze dzieciaczki w gondoli spędza głównie zimowe miesiące więc myślę, że czarna tez będzie ok. My chyba w drugi wózek będziemy musieli zainwestować. Albo jakaś dostawkę do pierwszego zamontować (nie wiem czy coś takiego jest). :)
My też mamy szary , a w środku biały... I też chyba będę musiała zainwestować w jakaś dostawke dla młodej [emoji39] albo nie wiem. [emoji849]
 
Poszukamy czegoś razem [emoji6]
Przyłącze się ;)
Co do płci - kompletnie nie mam faworyta. Jak chłopiec to fajnie, ekonomicznie bo mam sporo rzeczy po Synku, od ciuchów do autek ;) jeśli dziewczynka to fajnie bo parka :p sama zaczynam się ciekawic kto tam siedzi :) mój synus odkąd wie że w brzuszku mamy jest "fasolek" (sam go tak nazwał) to czasem zagląda do mojego pępka albo każe mi otworzyć buzię i krzyczy do środka "cześć fasolku! Jesteś tam?" <3 :D
 
U mnie ten jednym typem był Natan ale mój mąż kategorycznie powiedział nie, a synowi się podoba. Ale raczej zostanie Filip, poszliśmy na kompromis choć mąż mi cały czas wymyśla inne hehe[emoji16]

@Katee u mnie 9 lat...i o dziwo mam tamten wózek[emoji16] gondola była ok ale spacerówka tragedia....a fotelik do samochodu to chyba już za stary, bo te plastiki jak czytałam mają ileś lat tylko "przydatności". Więc ja raczej będę szukała używanego niezniszczonego i tyle[emoji39]
U mnie młodszy miał być Filip ale koleżanki syn tak się nazywa i zrezygnowałam. Wogole w poprzednich ciążach do samego końca miałam problem z imieniem. Dla dziewczynki miałam zawsze dużo a chłopca problem albo niezgodność z mężem. Teraz wybrałam ja już dawno. Wczoraj weszłam w przerwie między USG do samochodu i mówię do męża „patrz to zdjęcie twojego Natanka” zła bo chłopak. A dziś mama dzwoni z płaczem zeby tak brzydko nie nazywać
 
Nam wózki podobają się 2... Roan bass soft i anex sport, oba na pompowanych kołach... Bede szukać jakiegoś używanego ale stwierdzilismy, ze najpierw pojedziemy do sklepu oblukac jak one wyglądają w rzeczywistości itp... A fotelik strasznie mi sie podoba Cybex cloud... Rozsuwany! [emoji7] Cóż za bajer... Dużo jeździmy autem, do miasta tez trzeba dojechać na zakupy więc będzie idealny żeby maluchowi bylo wygodnie.

P. S. Dzisiaj pierwszy raz śniło mi się dzieciątko... Synusia na spacerze jak piersią karmilam... Aah[emoji7]
 
Olix ja mam o 19 ;/ sama sobie tak wybrałam, bo wcześniej korki.. i żałuję:D następnym razem pojadę wcześniej:D

Skoro skończył się 10 tydzień to leci 11 ;) I tak i tak jest dobrze. Mi leci 10.

Justyndziuk mi było wczoraj mniej niedobrze niż zawsze i też się martwiłam, eh nie dogodzisz, tak źle i tak niedobrze:D

Madeline, Lovi też potrzebuje, są takie dostawki ale nie wiem jak się to sprawdzi w praktyce. Np takie żeby starsza stała przodem do kierunku jazdy między mną a wózkiem. Ciekawe jak to będzie, nie wiem jak będzie z chęcią chodzenia mojej starszej wtedy, bo obecnie wózek poszedł w odstawke (jak stopniał śnieg bo się go bala[emoji85])
 
reklama
U mnie młodszy miał być Filip ale koleżanki syn tak się nazywa i zrezygnowałam. Wogole w poprzednich ciążach do samego końca miałam problem z imieniem. Dla dziewczynki miałam zawsze dużo a chłopca problem albo niezgodność z mężem. Teraz wybrałam ja już dawno. Wczoraj weszłam w przerwie między USG do samochodu i mówię do męża „patrz to zdjęcie twojego Natanka” zła bo chłopak. A dziś mama dzwoni z płaczem zeby tak brzydko nie nazywać
Ja nie wiem co im się w tym imieniu nie podoba[emoji6] zamiast Natan może być Nataniel...też polskie stare imię. Ale nie i koniec ehh...
 
Do góry