reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Obecnie skończył 9 miesięcy. Będzie miał 16 jak się młodsze urodzi. Strasznie rwie się do chodzenia więc mam nadzieję że we wrześniu kupię mu po prostu jakieś szelki-smycz i tak będziemy spacerować, druga ręką ciągnąć wózek [emoji23]
A Twoje dziecie starsze w jakim wieku?
 
reklama
Co ? Jeżeli wam się podoba to imię to to wasza sprawa :) u nas przy poprzedniej ciąży, jak dowiedzieliśmy się, że będzie córka to od początku mówiłam, że będzie Iga :) I też niektórzy mieli zastrzeżenia... Ale to nasza sprawa. Przyzwyczaili się [emoji2]
Dokładnie. U mnie mama wie ze może sobie tylko pogadać. Cała reszta tak samo. Mówię to dziś do męża a on mówi ze ja nawet jego nie spytałam o zdanie tylko już nazwałam :growl:
 
Cały dzień wczoraj i dziś mi tak smutno. Kocham już swojego Natanka ale przykro mi miała być Nina. Jeszcze jak to pierwsze dziecko albo nawet drugie. A tak jak już nie ma szans na córkę bo to ostatnia ciąża to trochę slabo
Mój syn ma na imię Natan:-) :):-) :):-) :):-) :) zakochałam się w tym imieniu i zawsze się mega raduje jak słyszę ze ktoś chce dac swojemu synowi takie imię <3<3<3<3<3
 
Justyndziuk myślę że to nic złego gdybyś tak samo nazwała syna. Tylko żeby Tobie się to ciągle nie kojarzyło ze straconym aniolkiem.

Lovi u mnie też nie byli zadowoleni z imienia ale teraz nie wyobrażają sobie innego;) zawsze się znajdzie ktoś komu nie dogodzisz;)
 
Obecnie skończył 9 miesięcy. Będzie miał 16 jak się młodsze urodzi. Strasznie rwie się do chodzenia więc mam nadzieję że we wrześniu kupię mu po prostu jakieś szelki-smycz i tak będziemy spacerować, druga ręką ciągnąć wózek [emoji23]
U nas mloda skończy 20 miesięcy Jak urodzi się młodsze [emoji16] więc całkiem podobnie. Mimo wszystko dużo spacerujemy teraz :) I po porodzie też chciałabym codziennie wychodzić na spacer z dziećmi :) I zastanawiam się czy nie lepiej zmienić wózka... [emoji848]
 
Obecnie skończył 9 miesięcy. Będzie miał 16 jak się młodsze urodzi. Strasznie rwie się do chodzenia więc mam nadzieję że we wrześniu kupię mu po prostu jakieś szelki-smycz i tak będziemy spacerować, druga ręką ciągnąć wózek [emoji23]
O jejku maluszek jeszcze. Ciężko bardzo chyba będzie z dwójka. Wpisz sobie quinny 2019 i jest najnowszy model wózka właśnie dla dwójki dzieci można gondolkę i siedzisko zamontować bodajże ja nie oglądałam ich dokładnie bo nie potrzebuje takiego ale mysle ze fajna sprawa mały zgrabny
 
O dzięki, popatrzę :)
O jejku maluszek jeszcze. Ciężko bardzo chyba będzie z dwójka. Wpisz sobie quinny 2019 i jest najnowszy model wózka właśnie dla dwójki dzieci można gondolkę i siedzisko zamontować bodajże ja nie oglądałam ich dokładnie bo nie potrzebuje takiego ale mysle ze fajna sprawa mały zgrabny
 
reklama
Do góry