reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Witam Was dziewczynki
Gratuluje udanych wizyt, ale fajnie, że już niektóre po prenatalnych ja jeszcze 1,5 tyg muszę czekać
Troche się denerwuje bo od wczoraj mam takie ukłucia jakby w jajnikach raz w jednym raz w 2 mam nadzieje, że wszystko ok, nie są o dużym nasileniu
Co do płci to mi jest obojętne to moje pierwsze więc co będzie to przyjmę;), chociaż mam przeczucie na dziwczynkę.
Odnośne nazewnictwa mi nie przeszkadzg, każdy był inaczej nauczony u mnie się mówiło "siurak i siuśka" i tak pewnię będe nazywać :-D.
A teraz niestety do pracy, ale mam nadzieje, że jeszcze tydz bo jestem padnięta.:sad:
 
Kto dzisiaj wizytuje? Ale zazdroszczę, że niektóre już znają płeć :) ja właśnie leże i relaksuje sie przed pracą z maseczka na głowie i czuje smyranie i łaskotanie maluszka :) No po wczorajszej fotce brzuszka jednej z Was jestem w szoku :D u mnie czasem lekko wystaje ale to sporadycznie, a tak to jeszcze nic chociaż spodnie z Lidla już czekają w szafce :D oby do czwartku do USG, miłego dnia wszystkim
 
Kto dzisiaj wizytuje? Ale zazdroszczę, że niektóre już znają płeć :) ja właśnie leże i relaksuje sie przed pracą z maseczka na głowie i czuje smyranie i łaskotanie maluszka :) No po wczorajszej fotce brzuszka jednej z Was jestem w szoku :D u mnie czasem lekko wystaje ale to sporadycznie, a tak to jeszcze nic chociaż spodnie z Lidla już czekają w szafce :D oby do czwartku do USG, miłego dnia wszystkim
Ja dzisiaj mam wizytę, koło 17 [emoji39]
 
Wózki czarne są super. Ja miałam cały czarny. Ale trzeci raz chciałam inny.
Znajoma z którą spacerowałam z pierwszym dzieckiem miała czarny wózek. W środku też! Poczatek lata, słońce jeszcze zbyt mocno nie prażyło a maluch był już spocony i zgrzany. My mieliśmy szary z białym środkiem i było wporzadku. Teraz też bym chciała szary niezależnie od płci :)
 
reklama
Do góry